Bir Yazar Bir Kitap Testi

Testlerimiz Devam Ediyor. Kitap Kurtlarının, Kitapseverlerin, Kitap Okumayı Sevenlerin Kaçırmaması Gereken Türden Testler Sitemizde Yer Almaktadır.

İyi bir kitap kurduyum, çok kitap okurum, kitap okumak benim işim diyorsanız bu test tam size göre.

Hangi yazarın hangi kitabı var illaki bunun hepsini bilmek imkansız. Ama tanınmış yazarların hangi kitapları var ya da hangi ünlü romanlar, çok okunan kitaplar,  en güzel şiir kitapları hangi yazara ait bunları iyi bir kitap kurdu bilmeli.

Ben fazla kitap okumam ama bilmem de fayda var derseniz de testimize katılmanızı tavsiye ederiz.

En azından çok okunan kitaplardan, , en güzel aşk romantik romanlardan, bestsellerden yani en çok satan romanlardan kitaplardan ya da bilinmesinde genel kültür açısından ya da edebiyat açısından faydalı olacağınız düşündüğümüz kitaplardan veya yeni yazarların isimlerinin duyulması amacıyla derlemeye çalıştığımız bu testi eminim çok beğeneceksin.

Yazarın kitabını bulma testimizde çok fazla soru rastgele gelmektedir. Artık bildiğiniz bilmediğiniz soru gelir o da artık şansınıza diyelim.

İsterseniz testi bitirdikten sonra tekrar yapabilirsiniz herhangi bir sınırlama şimdilik koymadık. Amaç eğlenirken öğrenmek olsun dedik.

Kitapseverlerin beğeneceğini düşündüğümüz güzel bir test hazırladık. Testimize talebe göre daha çok soru koyacağız. Sistemin birçok sorudan rastgele seçtiği soruları çözerek hem daha çok bilgileneceksiniz hem de bilmediğiniz bir kitabı görüp beğenip satın almak bile isteyebilirsiniz.Bir Yazar Bir Kitap

Lafı fazla uzattık sanırım isterseniz testimize başlayalım.

Sistemin Rastgele Seçtiği Toplam 10 Soruyu Belirtilen Süre İçerisinde Çözebilirsiniz. Her Biri Soru 1 Puandır. İsterseniz Sınav Sonunda ”Soruları İncele” Butonundan Hangi Soruya Hangi Cevabı Vermişsiniz. Cevabınız Doğru Mu Yanlış Mı? Görebilirsiniz. Başarılar. 

Bir Yazar Bir Kitap Testi

Kitap Yazar Eşleştirmesi Bilginize Güveniyorsanız Buyrun Testi Çözmeye!

Başarı Listesi: Bir Yazar Bir Kitap Testi

Maksiumum 23 Puan
Posizyon İsim Buradan girildi Puan Sonuç
Tablo yükleniyor
Hiçbir uygun veri yok

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.