Bir Türk Masalı Duygu-Işıl Parlakyıldız

Bir Türk Masalı Duygu Kitabının Yazarı Kimdir, Işıl Parlakyıldız’ın Bir Türk Masalı Duygu Kitabını Oku, Işıl Parlakyıldız’ın Bir Türk Masalı Duygu Kitabından Sözleri, Işıl Parlakyıldız’ın Bir Türk Masalı Duygu Kitabından Resimli Sözler, Işıl Parlakyıldız’ın Bir Türk Masalı Duygu Kitabının Konusu, Işıl Parlakyıldız’ın Bir Türk Masalı Duygu Kitabı Hakkında.

Işıl Parlakyıldız’ın 2014 yılında Müptela Yayınları tarafından yayımlanan Bir Türk Masalı Duygu kitabı 672 sayfadan oluşmaktadır.

Işıl Parlakyıldız’ın ‘’ Bir Türk Masalı Duygu’’ adlı kitabının tanıtım bülteninden alıntılar:

Anne sıcaklığı, baba emniyeti olmayan bir dünyada ayakta kalmaya çalışan kırılganlık abidesiydi Duygu. Üç yoldaşı vardı onu taşıyan. “Develerim” derdi onlara. O develer ki İstanbul’un en arızalı tipleriydi. Her ne kadar bela makinesi olsalar da Duygu için tek bir gerçek vardı;

“Bekir candı, Ali kandı, Sedat aşktı.”bir turk masali duygu isil parlakyildiz

Ve hayat onlar için bir duadan ibaretti. İyiyim… İyiyiz… Biz hep iyi oluruz. Güçlü olmayı en zorlu yollarda öğrenmiş dev bir çınardı Sedat. Hayatta yorulmuş, aşktan? Çoktan vazgeçmişti. Yüreğini ördüğü çelik duvarlar arasına saklamış acımasız bir adamdı o. Acılarla? Atılmış düğümlerin arasında filiz verebilir miydi aşk? Meleği şeytana döndürüp, şeytanın ruhunu ele geçirebilir miydi aşk?

3.78/5 (9)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.