Bir, İki, Üç, Sen-Büşra Küçük

Wattpad’in Çok Okunan Yazarlarından Büşra Küçük’ün Yeni Kitabı Okurlarla Buluştu.

Wattpad’te yazdığı hikayeler ile ünlenen daha sonra wattpad’da yayımlanan romanları kitap olarak yayımlanan yazar Büşra Küçük’ün yayımlanan her kitabı büyük ilgi görüyor.

Wattpad’ta yayımlanan her hikayesi gibi kitaplarını da büyük ilgi olan yazarın birçok kitabı en çok okunan wattpad kitapları arasında yer almaktadır.

Wattpad‘in çok okunan hikayelerinden Kötü Çocuk Serisi ile tanıdığımız Büşra Küçük, wattpad‘ta yayımladığı Kötü Çocuk romanı büyük ilgi görünce roman kitap olarak yayımlandı. Kötü Çocuk Serisinin ilk kitabı Kötü Çocuk 1, daha sonra Kötü Çocuk 2 ve Kötü Çocuk 3 olarak kitap olarak okurlarla buluştu. Büşra Küçük’ün Kötü Çocuk adlı seri kitapları Ephesus Yayınları etiketi ile çıktı.

Büşra Küçük’ün Kötü Çocuk Serisi Wattpad’in en çok beğenilen, okunan seri kitapları arasında yer alan bir hikayedir.

Büşra Küçük’ün Bir, İki, Üç, Sen kitabı yine Ephesus Yayınları etiketi ile kitapseverlerin karşına çıktı. Büşra Küçük’ün Bir, İki, Üç, Sen kitabı Ephesus Yayınları tarafından 2016 yılının Kasım ayında yayımlandı. Ephesus Yayınları tarafından yayımlanan Büşra Küçük’ün Bir, İki, Üç, Sen kitabının sayfa sayısı 416 sayfadır.

Büşra Küçük’ün Bir, İki, Üç, Sen kitabından alıntılar:

Kötü Çocuk serisinin yazarı Büşra Küçük yepyeni kitabı Bir, İki, Üç, Sen’de bir uçtan ötekine salınan genç bir kızın yaşadıklarını mercek altına alıyor. Okurlar Bir, İki, Üç, Sen’le hüzünden mutluluğa pek çok duyguyu aynı anda tadacak.

bir-iki-uc-busra-kucukHerkesin bir hikâyesi vardı hayatta. Sayfa sayfa, satır satır yazılırdı. Fakat Arya kendi hikâyesinin bile ana karakteri değildi. Başkalarının istekleri, hayalleri onun hayatı olmuştu. Tam da bu yüzden ‘’doğuştan yan rol’’ diyordu kendine.

Ama bir gün, hem de hiç beklenmedik bir şekilde, genç kız hayatında ilk kez kendi başına bir karar aldı ve aldığı bu karar Arya’nın hayatını derinden etkileyecek, umulmadık olayların yaşanmasına sebep olacaktı.

2.95/5 (22)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.