Bir Garip Aşk Replikleri-Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon Replikleri

Hint Televizyon Dizisi Özgün Adı İle Iss Pyar Ko Kya Naam Doon? Kanal 7 Ekranlarında ”Bir Garip Aşk” Adı İle Yayınlandığı Günden Beri Reytingleri Alt Üst Etti.

Hintçe özgün adı Iss Pyar Ko Kya Naam Doon? ve Türkçe anlamı Bu Aşkın Adını Ne Koymalı? veya Bu Aşka Ne Ad Vermeli? Olan Kanal 7 ekranlarında Bir Garip Aşk adı ile yayınlamaktadır.

Aşk, dram, romantik bir dizi olan Bir Garip Aşk dizisi izleyiciden tam not almış olacak ki reytinglerde üst sıralarda yer alıyor.

Iss Pyar Ko Kya Naam Doon? adı ile Hindistan’da Star Plus ekranlarında yayınlanan Bir Garip Aşk dizisi Türkiye’de Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaktadır.

Bir Garip Aşk Dizisi Iss Pyar Ko Kya Naam Doon? Dizisi Kaç Bölüm Kaç Sezondur?

406 bölümden oluşan Iss Pyar Ko Kya Naam Doon? dizisi 1 sezon olup 6 Haziran 2011 yılında yayın hayatına başlamış ve 30 Kasım 2012 tarihinde de sona ermiştir. Türkiye’de ise 2015 yılında yayınlanmaya başlamıştır.

Bir Garip Aşk Hangi Kanalda Hangi Gün Saat Kaçta?

Bir Garip Aşk dizisi Kanal 7 ekranlarında Hafta İçi Her Gün saat 16.00’da yayınlanmaktadır. Dizisinin tekrarını izlemek isteyenler için Hafta İçi Her Gün Tekrarı saat: 12.00’de yayınlanmaktadır.bir garip ask dizi replikleri

Bir Garip Aşk Dizisinin Oyuncuları: Barun Sobti, Sanaya Irani, Akshay Dogra, Deepali Pansare, Vishesh Bansal, Jayshree T., Abhaas Mehta, Utkarsha Naik, Daljeet Bhanot, Daljeet Kaur Bhanot, Karan Goddwani, Abha Parmar, Pyomori Mehta, Rajesh Jais, Sana Makbul, Sanjay Batra, Sana Khan

Bir Garip Aşk Dizisinin Karakterleri Kimlerdir Kim Kimi Oynuyor: Arnav Singh Raizada karakterini Barun Sobti, Khushi Kumari Gupta Raizada karakterini Sanaya Irani, Akash Singh Raizada karakterini Akshay Dogra, Payal Gupta karakterini Deepali Pansare, Aarav Singh Raizada karakterini Vishesh Bansal, Devayani Singh Raizada karakterini Jayshree T., Shyam Manohar Jha karakterini Abhaas Mehta, Manorama Singh Raizada karakterini Utkarsha Naik, Anjali Sing Raizada Jai karakterini Daljeet Kaur Bhanot, Anjali Jha karakterini Daljeet Bhanot, NK karakterini Karan Goddwani, Madhumati Gupta karakterini Abha Parmar, Garima Gupta karakterini Pyomori Mehta, Mahendra Singh Raizada karakterini Rajesh Jais, Lavanya Kashyap karakterini Sana Makbul, Sashi Gupta karakterini Sanjay Batra, Lavanya karakterini Sana Khan canlandırmaktadır.

Bir Garip Aşk Dizisinin Konusu: Bazen katlanabileceğiniz en son kişi, onsuz yaşayamayacağınız tek kişidir. Birbirleriyle olamayan, ayrı da kalamayan iki kişinin hikâyesi.

Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon bize aşk ve nefret arasında gidip gelen bir duygu ile birbirine bağlanmış, iki zıt karakterin ilginç hikayesi.

Khushi ve Arnav birbirlerine tamamen zıt karakterde, görüşte olan iki kişidir. Farklı düşünce yapılarında olan iki kişi Khushi ve Arnav. Khushi niyete inanıyorsa, Arnav sadece sonuca inanır. Khushi için duygular çok değerlidir, oysa Arnav için duyguların hiçbir değeri yoktur. Khushi’nin insanlarla ilişkileri hayatta en önem verdiği şeyken, Arnav her insanın bir fiyatı olduğuna ve insanların çıkarları için her şeyi yapabileceğine inanır. Khushi kendi halinde, aile değerlerine bağlı, belli manevi ilkelerle hareket eden, Lucknow’lu ve 18 yaşında bir kızdır. İnandığı şeylerin arkasında durur, ona aşılanan değerlerden asla ödün vermez. İnsanların yüzeysel beklentilerine uymak için kendini değiştirmez. Onun tam zıttı olan Arnav, kendi kendine bir yerlere gelmiş, acımasız, “ne pahasına olursa olsun kazan” prensibine sahip, dünyada aşk dahil her şeyin satın alınabileceğine inanan 28 yaşında bir adamdır. İnsan ilişkilerini hiç umursamaz, istediğini elde temek için insanları piyon olarak kullanmaktan hiçbir rahatsızlık duymaz. Hikaye ilerledikçe, aşk ve nefrete dayalı ilişkilerinde bir sürü sürtüşme yaşarlar. Arnav kendisine herkesi kontrol edebileceğini kanıtlamak için, Khushi’nin sarsılmaz ahlaki değerlerini sürekli yıkmaya çalışırken; diğer taraftan Khushi her zaman kendi değerlerini ve ilkelerini takip etmeye çalışır.

Bir Garip Aşk dizisinin en güzel replikleri:

 

Bir tek adamın birçok dileği mi varmış?

Neden bazı insanlar çok aptal oluyor?

Birisiyle tanıştığımızda, o nasıl görünüyorsa öyle olmalıdır fakat o, öyle değil.

Arnav Singh Raizada, kimseden af dilemez.

Neler çektiğimizi bildiklerini söylerler, ama hiçbir şey bilmezler!

Ya utanıyorsun ya da korkaksın.

Tüm bu drama, sadece bir kelime için.

İşini yapmış olmak için yapmamışsın, onu yürekten değiştirmişsin.

Ama insanın ekmek yemeye vakit bulamayacak kadar çok çalışmasının ne yararı var?

Tanrım, beni koru. Bugün hiçbir saçmalık yapmayayım.

Bir eşte aradığım her şey onda vardı.Bir Garip Ask iss Pyaar Ko Kya Naam Doon Replikleri

Aslında insanların çoğu, artık yanlarında olmayan sevdiklerinin gökyüzünde bir yerlere gidip, yıldıza dönüşüp sonsuza dek onlarla birlikte olduklarına inanır.

Gülerek her şeyi görmezden gelip seni af mı edelim?

Ruh eşin iyi olduğu sürece bir kız bundan daha fazlasına ihtiyaç duymaz.

Arnav yaralısın! Ne yapıyorsun?
Karımı taşımak bana zarar vermez.

3.91/5 (11)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.