Bir Aşk’ın Biyografisi-Özgür Havuz

Özgür Havuz’dan Bir Aşkın Biyografisi Kitabını Oku, Özgür Havuz’dan Bir Aşkın Biyografisi Kitabından Alıntılar, Özgür Havuz’dan Bir Aşkın Biyografisi Kitabından Sözler, Özgür Havuz’dan Bir Aşkın Biyografisi Kitabının Konusu.

Yazar Özgür Havuz’dan Bir Aşkın Biyografisi adlı güzel bir kitap. Ve Özgür Havuz’dan Bir Aşkın Biyografisi adlı bu kitaptan bazı alıntılar:

Seni sevdiğimi söylemektendir dudaklarımdaki bu nasırlar. Beni yokluğunun zamansızlığından bırak içine…

Sensiz geçecek bütün pazar sabahı kahvaltılarından başlıyorum her şeyi terk etmeye.

Kırık ezgilerin yüreğime acı gibi geldiği, bir mevsime gebe bırakıldı bütün ayrılıklar.

Kendime bir sebep arıyorum şimdi. Bir kaç yalan şimdilik. Beni saatlik avutacak bahaneler üretiyorum beynimin en ücra köşelerinde. Ben senin çoklarına sustum biraz da. Çokların benim azlarımın azlığıymış meğerse. Bu yüzdendi çok seviyorum demeyişim. Kızma sevgilim. Sen de göremediklerimi göstermek için kaldırmışsın gözümdeki bu perdeyi. Körebe olan benmişim ve aşk da tek kişilikmiş. Şimdi anladım bunca insanın neden yalnız öldüğünü. Ve katillerin hep salıverilişini.

Aklınla yüreğin arasındaki, kör bir noktada kaybettim kendimi.

Burada hiçbir ışık aydınlatmıyor sokakları. Karanlığım işte. İlk virajdan dönüşün aldı şimdi her gece gözümün önündeki yüzünü. Çok sevince hal değiştiriyormuş insan. Daha ilk durakta inmeyi seçişine hayret ediyorum. Biliyorum ki; bensiz bir gecenin içinde, tüm kadehlerini bana kaldırıyorsun ayrılığın. Hadi, bir iyilik yap ve dudaklarındaki kahkahalarda öldür beni.

Bir gün daha eksildi ömrümden, Uzatmalı ayrılıklar, Suskun dudaklar.

Bana ayrılığı sorduklarında, sensizliği hiç düşünmediğimi söylemiştim onlara.Bir Askin Biyografisi ozgur havuz

Kapısından sensiz girdiğim bir gece daha. Uykularımı bölen sessiz çığlıkların, Uzak bir kent kaldırımına yaslıyorum bu yorgun bedenimi. Yokluğunun ayazında Kendi intiharlarıma bir yenisi daha ekleniyor. İçime seni iliştirirken, Bir martı kanadındaki çocukluğumdan vazgeçtim ben. Şimdi kaybettiğim çocukluğumun ağır kurşunlarına vuruluyorum. Ve acıtmıyor yine de canımı senin kadar hiçbir şey.

Giderken unuttuğun bir şeyler vardı. Kendini unutmanı isterdim.

İnandığım değerler, Hep bir başkasına intihar, Ve ölen yalnızca ben oldum, Kapı aralarında…

3.9/5 (10)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.