Bill Gates Gibi Düşünmek-Daniel Smith

Daniel Smith’in Bill Gates Gibi Düşünmek Adlı Kişisel Gelişim Kitabı Çıktı.

Yazar Daniel Smith’in Bill Gates Gibi Düşünmek adlı kişisel gelişim kitabının özgün adı How to Think Like Bill Gates.

Daniel Smith’in Bill Gates Gibi Düşünmek kitabı artık Türkçe olarak okurlarla buluştu.

Daniel Smith’in Bill Gates Gibi Düşünmek kitabı ülkemizde Pegasus Yayınları etiketi ile yayımlandı. Daniel Smith’in Bill Gates Gibi Düşünmek kitabı Pegasus Yayınları tarafından 2017 yılının Ocak ayında yayımlandı.

Pegasus Yayınları tarafından yayımlanan Daniel Smith’in Bill Gates Gibi Düşünmek adlı kitabının Türkçe çevirisini Sevinç Seyla Tezcan yapmıştır. Sevinç Seyla Tezcan tarafından Türkçe çevirisi yapılan Daniel Smith’in Bill Gates Gibi Düşünmek kitabının sayfa sayısı 224 sayfadır.

Daniel Smith’in Bill Gates Gibi Düşünmek Kitabının Künyesi:

Yazar: Daniel Smith
Yayınevi: Pegasus Yayınları
Yayın Tarihi: 17.01.2017
Orjinal Adı: How to Think Like Bill Gates
ISBN: 6052990506
Sayfa Sayısı: 224
Cilt Tipi: Karton Kapak
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: 13.5 x 21 cm

Daniel Smith’in Bill Gates Gibi Düşünmek kitabından alıntılar:

Harvard’ı terk etmiş bir gençken dünyanın en zengin adamı olan Bill Gates’in kariyer yolunu takip edin ve bu dâhi iş adamı gibi düşünmeyi öğrenin.

Gates, Microsoft’u 1975’te kurdu. Windows’un ilk versiyonu 1985’te ortaya çıktığında Gates’in şirketi dünyanın en başarılıları arasında çoktan yerini almıştı. Acımasızlığıyla ün salmış olan genç girişimci, sadece pazar için ürün geliştirmeyi bilmekle kalmıyor, aynı zamanda onu satmayı da çok iyi beceriyordu. Bu alandaki başarısı onu kırk yaşına gelmeden dünyanın en zengin insanı yaptı.

Bugün Gates’in mirası, bilgisayarlarla her türlü etkileşimimizde görülebilir. Ama yakın dönemde Bill ve Melinda Gates Vakfı ile yaptığı çalışmalar, onu teknolojiye katkılarıyla olduğu kadar yoksulluğa karşı mücadelesiyle de hatırlayacağımızı gösteriyor.

Dünyanın en ünlü IT dâhisinin felsefesini ve özenle geliştirilmiş becerilerini bir arada anlatan bu ilham verici kitap, sizi Bill Gates’in bilgisayar ve iş dünyasına eşsiz yaklaşımını keşfetmeye çağırıyor. Gates’i şekillendiren fikirlerin izini sürerek onun yöntemlerini hayatınızın her alanına nasıl uygulayabileceğinizi görebilirsiniz.

3.33/5 (18)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.