Bilinmeyen Hitler-Aytunç Altındal

Aytunç Altındal’ın İsa Mesih’ten sonra hakkında en çok yayın yapılan kişi olan Adolf Hitler’in hayatını ve bilinmeyen yönlerini anlattığı Bilinmeyen Hitler kitabından alıntılar:

İsa Mesih’ten sonra, hakkında en çok yayın yapılan kişi Adolf Hitler’le ilgili ‘’yeni’’ ve ‘’bilinmeyen’’ ne kalmıştır? Yeni ve bilinmeyen pek çok olay tarihin sis perdesi ardında gün ışığına çıkarılmayı bekliyor çünkü birçok belge uzun yıllardır kamuoyundan gizleniyor.

Tarihçilerden kendisini on yıllarca gizlemeyi başaran, Hitler’in “yol göstericisi” ve “rakibi” olan Sebottendorff’, Türk vatandaşıydı ve Hitler’i iktidara getiren esrarengiz örgütü ilk kez İstanbul’da kurmuştu.

Adolf Hitler, İstatistiklere göre İsa Mesih’ten sonra hakkında en çok yayın yapılmış kişidir.

Sebottendorff, gerçekten de bir ‘’Konspiratör’’ ve ‘’Örgüt Ustası’’ mıydı? Bu sorunun yanıtı evettir. Sebottendorff ve Thule olmasaydı, ne NSDAP (Nazi Partisi) ne Hitler, ne Holokost, ne de milyonlarca ölü olurdu.

Alman akademisyen Klaus Kreiser’in yazdığına göre, Sebottendorff, Hitler’in hem yol göstericisi hem de rakibi olmuştu.

Nazi dönemine tanıklık etmiş bir Alman tarihçisinin sözleriyle belirtirsek “Hitler Bir İş Kazası Değildi!”

Sözünü ettiğim bu gizli Örgüt örgütünün adt Thule Gesellschaff tır ve onun kurucusu da tarihçilerin ‘’Esrarengiz Baron’’ diye tanımladıkları Baron Rudolf von Sebottendorff’tur. Bu kişi gerçekten de çok esrarengiz bir adamdı.

4.2/5 (10)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.