Beyonce Sözleri

Beyonce’nin Jennifer Lopez İle İlgili Sözleri, Beyonce’nin Söylediği Sözler, Beyonce’nin Müzik İle İlgili Sözleri, Beyonce’nin Albüm Hakkındaki Sözleri, Beyonce’nin İsmi İle İlgili Sözleri.

Amerikalı şarkıcı, şarkı yazarı ve oyuncu Beyonce’nin sözleri:

Eskiden ismimden nefret ederdim. Değiştirmek isterdim. Anneme sürekli  ”Anne, neden benim ismim Beyonce?” diye sorardım.

İnsanlar sırf güzelim diye çok kez yeteneklerimi görmezden geliyor.

Star olmanın en güzel yanı insanlara örnek olabilmek ve onlara ilham olabilmek en kötü yanı ise özel hayatınızın olmaması.

Billboard ödüllerinde eteğim çok dardı ve sürekli sahnede çekiştirmek zorunda kaldım.

Aşk kesinlikle çok tehlikeli bir duygu. Birine kalbinizi vermek demek ve birinin sizde kontrol sağlaması demek.Kendimden biliyorum, sürekli sert olmaya çalışıyorum, gerçekten tehlikeli.

Sahne de olduğum kişi normal hayatımdakinden çok daha farklı. Ama asla sahnede sexy göründüğüm için Tanrı’nın bana kızdığını düşünmüyorum. Kimse bundan ne kadar zevk aldığımı bilemez. Etrafta düzgün giyinerek dolaşıyorum her zaman diva stilini korumaya çalışıyorum bu insanların gördüğü şey. İnsanlar asla anlayamazlar… Kimse benim Tanrı’yla olan özel ilişkimi bilemez ve benim kimseye bir şey kanıtlamaya ihtiyacım yok.

Bolluk içinde olduğum günlerde bile ‘Tanrım! Neden! Diyebiliyorum. Fakat bu sadece hayat. sadece bir iş. Sadece bana özel değil. Her an mükemmel değil ama kesinlikle güzel zamanlar kötülerden daha fazla. Kıyaslayamazsın bile! Ve sahnede olduğumda inanılmaz hissediyorum. Çılgın bir şekilde notalara basarak şarkı söylemek hızlı bir şekilde dönmek tüm bunların olduğu bir gece inanılmaz hissettiriyor. Ve insanların gözlerine baktığımda neden bu işi yaptığımı hatırlıyorum, neden bu kadar çok çalıştığımı… Onların gözünde bunu görmek tüm hayatımı onlara adamamın bir karşılığı.Beyonce Sozleri

Bu beni rahatsız etmiyor. Çünkü Jlo’ya (Jennifer Lopez) saygı duyuyorum. Onu beğeniyorum ve bence o mükemmel. Yaşça ondan gencim bu yüzden dalkavukluk yapıp yağ çekiyormuşum gibi görünebilirim ama gerçek bu değil. İnsanlar yetenekli kişileri karşılaştırırlar. Ama ben kimseye benzediğimi düşünmüyorum ve kimseyle kıyaslanmak istemiyorum. Jennifer Lopez ile sürekli karşılaştırılması hakkında.

3.5/5 (2)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.