Benim Yolum-Miley Cyrus

Miley Cyrus’un Kendi Kaleminden Hayatını Anlatan Kitap Çıktı. Smiler’ların Kesinlikle Okuması Gereken Bir Kitap.

Destiny Hope Cyrus ismi belki size bir şey çağrıştırmıyor olabilir çünkü herkes onu Miley Cyrus adı ile biliyor. Gerçek adı Destiny Hope Cyrus olan Amerikalı şarkıcı, oyuncu Miley Cyrus otobiyografisini yazdı. Miley Cyrus hayatını anlatan kitabı ünlülerin kitaplarını yazarken yardımcı yazar olarak kullandığı Amerikalı yazar Hilary Liftin ile birlikte yazdı.

Miley Cyrus orijinal adı Miles toGo olan Benim Yolum kitabını 3 Mart 2009 tarihinde yayımladı. 3 Mart 2009 tarihinde piyasaya çıkan Miley Cyrus’un İngilizce adı Miles to Go olan Benim Yolum kitabının İngilizce baskısı 280 sayfadan oluşmaktadır.

Miley Cyrus Kimdir, Miley Cyrus’un Hayatını, Miley Cyrus’un Yaşadıkları, Miley Cyrus’un Anıları, Miley Cyrus’un Sözleri, Miley Cyrus Hakkında Bilinmeyenler hepsi Miley Cyrus’un kendi yazdığı Benim Yolum kitabında.

Miley Cyrus’un Benim Yolum kitabı Türkiye’de 2014 yılında piyasaya çıktı. 2014 yılında Pegasus Yayınları etiketi ile çıkan Miley Cyrus’un Benim Yolum kitabı 304 sayfadan oluşmaktadır.

Hayranlar, alkışlar, sahne, ışıklar…

Bu görkemli dünyanın sihri tüm Smiler’larla buluşacak.

Ben yola devam ederken geçmişte kalıp zamanla solgunlaşacak bu viraja bir kilometre taşı bırakmak istiyorum. Miley Cyrus göz açıp kapayana kadar yıldızlığa yükselip bir televizyon ve müzik fenomenine dönüştü. Oysa yakın zamana kadar Tennessee’de bir çiftlikte yaşayan, sıradan bir kızdı. Şimdi ise günleri kapalı gişe konserler, televizyon programları, fotoğraf ve film çekimleriyle dolu.

Aniden gelen ün, bu kasaba kızını genç bir şöhret budalasına çevirebilirdi ancak Miley onu güçlü kılan köklerine sarıldı. Benim Yolum, ne kadar ünlü olursa olsun sade bir kızın ergenlikten yetişkinliğe adım atışını etkileyici, düşünceli ve mizahi bir dille gözler önüne seriyor. Miley karşılaştığı zorlukları (Zorba kızlar! Turneler!) ve hayatının önemli anlarını (Hannah Montana rolünü alışı! İlk aşkı!) paylaşarak okuyucuları kendi dünyasına davet ediyor.

Bu kitap bir yandan geçmişe bakıp bir yandan geleceğe yürüyen, günümüzün en büyük ve parlak yıldızlarından birinin hayatına eşsiz bir bakış sunuyor.

SMILER’LAR BU KİTABI EĞLENEREK OKUYACAKLAR. Publishers Weekly

New York Tımes Bestseller Listesinden Indie Bestseller’ı Usa Today En Çok Satan 150 Kitap Seçkisi

Miley Cyrus’un Benim Yolum kitabından alıntılar:

İlk aşkıma! Beni anlayan tek erkeğe. Kalbimin anahtarının sonsuza dek sahibi olacak tek kişiye. Sadece en yakın dostum değil, kahramanım diyebileceğim kadar şanslı olduğum adama. Bu kitap büyükbabamın anısına ithaf edilmiştir. Seni her zaman seveceğim. Dualarıma karşılık verdiğin için teşekkürler… Öpücükler, Miley Not: Seni özlüyorum!

Benim Yolum Miley CyrusDedim ya, artık günbatımlarına çok meraklıyım ve bunun nedeni Georgia’daki. Tybee Adası. Son Şarkı filmini orada çekmiştik. Film Nicholas Sparks’ın bir kitabının uyarlaması ve benim oynadığım Veronica ”Ronnie” Miller karakteri Hannah Montana’dan daha farklı olamazdı. İşin beni zorlamasına bayıldım.

Gerçekten de ben her şeyi doğru yönde yazmaya çabaladıkça, bazen kelimelerin arkaya doğru yatma eğiliminde olduğunu düşünüyorum.

Sağ elim sanat için. Gitar çalmak ve yazı yazmak için onu kullanıyorum. Sol elim ise ilgi göstermek için. Küçük kız kardeşimin saçlarını taramak için.

3/5 (9)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.