Benim Adım Feridun Hikayesi Film Oldu

Mahir Ünsal Eriş’in Çok Satan Romanlarından Olduğu Kadar Güzeldik Kitabında Yer Alan Benim Adım Feridun Hikayesi Sinema Filmi Oldu.

Benim Adım Feridun hikayesi; Mahir Ünsal Eriş’in en çok satan romanlarından biri olan Olduğu Kadar Güzeldik kitabında geçen bir hikayedir.

Çağan Irmak’ın Yönetmenliğinde Sait Faik Hikaye Ödüllü Kitap Sinema Filmi Oldu.

Mahir Ünsal Eriş Olduğu Kadar Güzeldik adlı hikaye kitabı ile 2014 yılında 60. Düzenlenen Sait Faik Öykü Ödülü’ne layık görülmüştü. Mahir Ünsal Eriş’in 2013 yılında İletişim Yayınları tarafından yayımlanan ve 128 sayfadan oluşan kitabında geçen Benim Adım Feridun hikayesi bu kez sinema filmi olarak karşımızda.

Çağan Irmak’ın yönetmenliğinde filmi çekilen Benim Adım Feridun filminin çekimlerine 2016 yılında başlandı.

Mahir Ünsal Eriş’in Olduğu Kadar Güzeldik kitabından sinemaya uyarlanan ve yönetmenliğini Çağan Irmak’ın yaptığı Benim Adım Feridun filminde birçok ünlü isim yer almaktadır.

Benim Adım Feridun filminin uyarlandığı kitap olan Mahir Ünsal Eriş’in Olduğu Kadar Güzeldik kitabına Olduğu Kadar Güzeldik-Mahir Ünsal Eriş sayfasından ulaşabilirsiniz.

Benim Adım Feridun filminin oyuncu kadrosunda; Halil Sezai Paracıkoğlu, Büşra Pekin, Tarık Pabuçcuoğlu, Suzan Aksoy, Güngör Bayrak, Kadriye Kenter, Defne Yalnız ve Özge Borak gibi ünlü isimler yer almaktadır.

Benim Adım Feridun filmi ile ilgili bilgilere, filmin repliklerine Benim Adım Feridun Replikleri sayfasında bulabilirsiniz.

Komedi, dram türündeki Benim Adım Feridun filmi bizleri zaman zaman hüzünlendirecek zaman zaman güldürecek.benim adim feridun filmi replikleri

Yönetmenliğini Çağan Irmak’ın yaptığı hikayesi Mahir Ünsal Eriş’in Olduğu Kadar Güzeldik kitabında geçen Benim Adım Feridun hikayesinden Benim Adım Feridun ismi ile sinemaya uyarlanan film Balıkesir’in Erdek ilçesinde çekilecektir.

Çağan Irmak’ın yönetmenliğini üstlendiği Benim Adım Feridun filminin konusu kısaca şöyledir. Feridun yalnız ailesiz bir adamdır. Feridun aşk acısı çeken yalnız bir adamdır. Bir gün kafasını dağıtmak için düğüne gider. Ve olaylar başlar.

3.27/5 (22)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.