Beni İçinden Sev-Ahmet Batman

Soğuk Kahve, Sabah Uykum, Bana İkimizi Anlat, Korkma Kalbim, Gökyüzüne Not Kitaplarının Yazarı Ahmet Batman’ın Beni İçinden Sev Adlı Kitabı Çıktı.

Kitaplarıyla çok satan yazarlar arasında yer alan Ahmet Batman, yayımlanan her kitabı ile kitapları en çok satan yazarlar arasında yer almıştır. Ahmet Batman’ın Beni İçinden Sev adlı kitabı da kısa sürede çok satan kitaplar arasında yer almıştır.

Ahmet Batman’ın Beni İçinden Sev kitabı 2018 yılının Ocak ayında Destek Yayınları etiketi ile yayımlanmıştır. Destek Yayınları tarafından yayımlanan Ahmet Batman’ın Beni İçinden Sev kitabının sayfa sayısı 232 sayfadır.

Ahmet Batman’ın Beni İçinden Sev kitabından alıntılar:

Güzel hikaye çünkü içinde sen varsın.

Kimsenin bilmediği bir şarkısın.

Bana kendini öğret.

Başka hisleri başka insanlarda değil de hepsini sende tüketmek isterim çünkü ikimiz başkayız, kimsenin bilmediği bir başka dünyayız. Bakma sen bu kalabalığa, bu dünya bizim için yaratıldı. Başkaları sadece başkaları olarak kalsın, sen bir hayal kur kendine ve içinde sadece bize yer olsun.

Aşk her yerde aynıdır derler. İnanmam. Aşk senin yanında başkadır. Hem her yeri bilmem ben zaten. Seni bilirim, sen de beni bil…

Yolun sonunu bilmiyorum ama seninle yürümek istiyorum desen bir dakika düşünmem yürürüm. Zaten oldum olası sonunu bildiğim şeyleri sevmem ben. Hikâyemizi yolda yazarız, sen elimi bırakma yeter. Güzel hikâye çünkü içinde sen varsın.

Mükemmel bir insan değilim, olmayı da düşünmüyorum. Hatalarım var ama onlara rağmen sevilebilirim. Beni hatalarımla sev demiyorum. Hatalarımdan bahset bana ve beraber düzeltelim. Sonra istersen seversin. İstemezsen sen bilirsin. Böylesi daha samimi sanki böylesi daha gerçek.

Hayat böyledir. Kırılma noktalarını bulana kadar defalarca kez kırılırsınız.

Dünyanın en güçlü insanları kimlerdi? En çok paraya sahip olanlar mı? Yoksa istemedikleri kadar toprağı olanlar mı? Benim için güç aileydi. Sofraya konulan bir tas sıcak çorbaydı.

Mutsuzluğun da bir sınırı yoktur. Her şey üst üste gelir genel olarak… Hayat böyledir. Kırılma noktalarını bulana kadar defalarca kez kırılırsınız.

Şiir derindir. Bazen çocukluğunuzdur, bazense vazgeçtikleriniz.

Mesele sonbaharları sevmekti. Bahara herkes aşık olurdu.

Yaz aylarını pek sevmem, sıcağı da ama denizi severim. Daha doğrusu satın alınamayan şeyleri severim ben. Deniz gibi, gökyüzü gibi, ay ve güneş gibi…

Aşk insanın bulduğu bir şey değil, insanı bulan bir şey…

Çünkü herkes bir gün gider. Gitmeyenlerin olduğunu söyleme bana, inanmam.

3.59/5 (91)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.