Banka Sınavlarına Hazırlık Üniversite Mezunları İçin-Dr.Şenol Babuşcu-Nilgün Avcı

Banka Sınavlarına Hazırlanan Üniversite Mezunları Banka Sınavları İçin Kitap Önerileri Kitabı Arıyorsa Genel Yetenek, Türkçe, Matematik, Genel Kültür, Tarih, Coğrafya, Yasama, Yürütme, Yargı, Ekonomik Kurumlar, Alan Bilgisi, Ekonomi, Muhasebe, Hukuk, İşletme, Finans Matematiği Konularının Yer Aldığı Tam Size Göre Bir Kitap Dr. Şenol Babuşcu ve Nilgün Avcı’nın Banka Sınavlarına Hazırlık Kitabı, Dr. Şenol Babuşcu ve Nilgün Avcı’nın Üniversite Mezunları İçin Banka Sınavlarına Hazırlık Kitabını Oku, Banka Sınavlarına Hazırlık Kitabının Konusu, Banka Sınavlarına Hazırlık Kitabının Bölümleri.

Dr. Şenol Babuşcu ve Nilgün Avcı’nın yazdığı editörlüğünü Dr. Şenol Babuşcu ile Dr. Adalet Hazar’ın yaptığı Banka Sınavlarına Hazırlık (Üniversite Mezunları İçin) 10 Adet Deneme Sınavı kitabı Akademi Consulting Training tarafından yayımlanmıştır.

Akademi Consulting Training tarafından yayımlanan banka sınavlarına girmek isteyen üniversite mezunları için hazırlanan 10 adet deneme sınavından oluşan Banka Sınavlarına Hazırlık kitabı 320 sayfadır.

Dr. Şenol Babuşcu ve Nilgün Avcı’nın Üniversite Mezunları İçin Banka Sınavlarına Hazırlık kitabı 2012 ve 2014 baskılarını kitapçılarda, kitap satılan sitelerde bulabilirsiniz.

Dr. Şenol Babuşcu ve Nilgün Avcı’nın Üniversite Mezunları İçin Banka Sınavlarına Hazırlık kitabından alıntılar:

Banka Sınavlarına Hazırlık 10 Adet Deneme Sınavı” kitabı, Banka Sinavlarina Hazirlik kitaplari senol Babuscu Nilgun Avcibankacılık sınavlarına hazırlananların ihtiyaç duyabilecekleri geniş kapsamlı bilgi ihtiyacı göz önünde bulundurularak, titiz bir çalışma sonucu hazırlanmıştır.

Deneme sınavlarının 5 adedinin ayrıntılı çözümü, 5 adedinin ise cevap anahtarı bulunmaktadır

Genel Yetenek ve Genel Kültür kapsamındaki tüm konuların yanı sıra, iktisat, hukuk ve muhasebe konusundaki alan bilgisini içeren konular da dikkate alınarak soru hazırlanmış olup, bu konudaki ilk ve tek kitaptır.

2/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.