Bana Ait-Sinem İşler

Wattpad’in Çok Okunan Yazarlarından Sinem İşler’in Bana Ait Wattpad Hikayesi Kitap Oldu.

Her geçen gün Wattpad’in çok sevilen hikâyelerinden biri kitap halinde okuyucu ile buluşuyor.

Sitemizde sizlere daha iyi hizmet verebilmek için kitap olan wattpad hikâyelerini sitemizde paylaşıyoruz. Wattpad’in en çok okunan ve en çok beğenilen kitaplarını web sitemizde bulabilirsiniz.

Wattpad’in kitap olan hikayelerini, Wattpad’in en çok okunan, beğenilen ve sonunda bizlerin karşısına kitap olarak çıkan Wattpad hikayelerini sitemizden ulaşabilirsiniz dedikten sonra lafı fazla uzatmadan  Sinem İşler’in Bana Ait wattpad hikayesine dönelim.

Bana Ait hikayesi Wattpad’da milyonlarca kişiye ulaşmış bir hikayedir.  Milyonlarca kişi tarafından okunan Wattpad hikayesi Bana Ait kitap haliyle ilk baskısını yaptı.

Wattpad’in sevilen yazarlarından Sinem İşler’in Bana Ait wattpad hikayesi Papillon Yayınevi etiketi ile raflarda yerini aldı.

Sinem İşler’in Bana Ait hikayesi Papillon Yayınevi’nden 2016 yılının Şubat ayında kitap olarak çıktı.

Sinem İşler’in Bana Ait romanı 620 sayfadan oluşmaktadır.

Sinem İşler’in Bana Ait kitabından alıntılar:

Çocuklar bana mı ait? Hayıt bana ait!

Bana Ait Sinem isler wattpadYapmaya çalıştığım şeyin normal olmadığını ben bilmiyor muyum sanki… Her şeyin farkındayım. Sende gördün denedim Irmak… Sevdiğim adamla normal, sağlıklı, mutlu bir yuva kurmaya çalıştım. Her şey yolundaydı, ta ki…

Özel durumundan dolayı çocuk sahibi olmak için yanıp tutuşan Pınar, en yakın arkadaşı Irmak ile plan yapıp, bunu uygulamaya karar verir. Hesaba katmadığı şey ise, seçtiği adamın yaptığı kurnazlığa uyanıp hem kendisinin hem de arkadaşının hayatını tamamen farklı bir boyuta taşıyacak olmasıdır…

4.17/5 (60)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.