Assassin’s Creed Replikleri

Dünyanın En Popüler Oyunlarından Assassin’s Creed Sinemaya Uyarlandı.

Tarihi, aksiyon-macera türündeki video oyunu serisi olan Assassin’s Creed oyunu dünyanın en çok oynanan oyunları arasında yer alan bir oyundur. Assassin’s Creed oyununun filmi Assassin’s Creed ismi ile sinemaseverlerin karşısına 3D olarak çıktı.

Oyunlardan uyarlanan filmler arasında yer alan Assassin’s Creed filmi türündeki filmlere göre oldukça iyi bir film. Bu türdeki filmlerin sevenlerin izleyeceği zaman beğeneceği türden bir film.

Assassin’s Creed Anlamı Nedir?

Assassin’s Creed Türkçe anlamı Suikastçı’nın İnancı anlamına gelmektedir.

Özgün adı Assassin’s Creed olan aynı adlı video oyunu serisinden sinemaya uyarlanan Assassin’s Creed veya Türkçe adı ile Suikastçı’nın İnancı filmi 2016 yılında sinemalara geldi.

Assassin’s Creed Filminin Yönetmeni Kimdir?

Assassin’s Creed filminin yönetmenliğini Justin Kurzel yapmıştır.

Assassin’s Creed Filminin Senaryosu Kime Aittir, Senaristi Kimdir?

Assassin’s Creed adlı oyundan sinemaya uyarlanmış olup Assassin’s Creed filminin senaristliğini Michael Lesslie, Adam Cooper ve Bill Collage yapmıştır.

Assassin’s Creed Filminin Vizyon Tarihi Ne Zamandır?

Assassin’s Creed filmi 23 Aralık 2016 tarihinde vizyona girmiştir.

Assassin’s Creed Filminin Oyuncuları Kimlerdir?

Assassin’s Creed filminin oyuncu kadrosu; Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Charlotte Rampling, Michael Kenneth Williams, Denis Menochet, Ariane Labed, Khalid Abdalla, Essie Davis, Matias Varela, Callum Turner, Carlos Bardem, Michelle H. Lin, Marysia S. Peres, Crystal Clarke, Javier Gutierrez, Hovik Keuchkerian yer almıştır.

Assassin’s Creed Filminin Karakterleri Kimlerdir, Kim Kimi Oynuyor?

Assassin’s Creed filminde; Callum Lynch/Aguilar karakterini Michael Fassbender, Sofia karakterini Marion Cotillard, Rikkin karakterini Jeremy Irons, Joseph Lynch karakterini Brendan Gleeson, Ellen Kaye karakterini Charlotte Rampling, Moussa karakterini Michael Kenneth Williams, Maria karakterini Ariane Labed, Sultan Muhammad XII karakterini Khalid Abdalla, Mary Lynch karakterini Essie Davis, Nathan karakterini Callum Turner, Benedicto karakterini Carlos Bardem, Tomas de Torquemada karakterini Javier Gutierrez, Ojeda karakterini Hovik Keuchkerian, Lin karakterini Michelle H. Lin, Kraliçe Isabella karakterini Marysia S. Peres, Samia karakterini Crystal Clarke canlandırmıştır.

Assassin’s Creed Filminin Konusu Nedir?

15. yüzyılda İspanya’sında kendilerine suikastçılar denen bir gizli örgüt Tapınak Şövalyeleri’nden insanlığın gizemli objesi olarak kabul edilen Elma adlı objeyi korumaktadır. Tapınakçılar ve Haşhaşiler arasında geçen Cennetin Parçası olarak kabul edilen gizemli Elma adındaki objeyi ele geçirme mücadelesi vardır. Bu mücadele de önemli suikastçılardan Aguilar, inanışa göre Elma adlı objenin yerini bilen en son kişidir. Günümüze gelindiğinde Callum Lynch adındaki kişinin Aguilar’ın soyundan geldiğine inanılmaktadır. Fakat Cal Lynch olaylardan bir haberdir. İşlediği suçtan dolayı Callum Lynch idam cezasına karar verilmiştir. İdam kararı uygulanırken Callum Lynch gözlerini aştığında bilmediği bir yerdedir.

Doktor Rikkin ve kızı Sofia tarafından yürütülen bir şirket tarafından Callum Lynch kurtarılmıştır. Resmi kayıtlara göre Callum Lynch idam edilmiş ve ölüdür. Fakat bu şirket Callum Lynch’ın Aguilar’ın soyundan gelen son kişi olduğunu bilmektedir. Amaçları Animus adlı program ile Callum Lynch’ın atası olan Aguilar’ın genetik geçmişini okumak. Geçmişte Aguilar’ın elmayı nerede sakladığını bulmaktır.

Assassin’s Creed filminden replikler:

Callum Lynch: Benden ne istiyorsunuz?
Sofia: Geçmişini.

Animus’a girmek üzeresin. Birazdan göreceğin, duyacağın ve hissedeceğin şeyler 500 yıl önce ölen atalarının anıları.

Aydınlığa hizmet için, karanlıkta çalışırız.

Biz suikastçıyız.

Cal Lynch: Orada gördüklerim gerçek gibiydi.
Sofia: Gerçekti zaten.

Kaderinde muazzam şeyler yazılı.

Atalarının izini sürerken 500 yıl öncesine gittik Assassin’s Creed’e kadar.

3.6/5 (30)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.