Askıda Kitap

Askıda Kitap Nedir?

‘’Askıda Kitap’’ sosyal sorumluluk projesi; ‘’Her Kitap Anadolu’da Yeni Bir Hayat’’, sloganı ile ünlü yazarları kitapseverleri ile buluşturdu.

‘’Askıda Kitap’’ sosyal sorumluluk projesi 22 Kasım-21 Aralık 2014 tarihleri arasında 212 İstanbul Power Outlet’te gerçekleştirildi. ’Askıda Kitap’’ projesine birçok ünlü yazarı katıldı. Kitapseverler ile yazarları buluşturan ’Askıda Kitap’’ sosyal sorumluluk projesi büyük bir beğeni topladı.

Birçok ünlü yazarın katıldığı ’’Askıda Kitap’’ sosyal sorumluluk projesi kapsamında; ünlü yazarlar 212 İstanbul Power Outlet’te avm ziyaretçileri ile buluşup kitaplarını imzaladılar. İmzalanan her kitap karşılığında yüz temel eserden bir kitap ise Anadolu’daki okullara bağışlandı.

Nilgün Ilgaz, Aydın Ilgaz, Nilüfer Açıkalın, Ebru Cündübeyoğlu, Uğur Koşar, Kahraman Tazeoğlu, Kemal Siyahhan ve Yaşar İliksiz’in gerçekleştirdiği imza günlerinde toplamda 2005 kitap Anadolu’da çocuklara bağışlanmak üzere askıya çıktı. Ve www.askidakitap.com adresinden askıdaki kitaplardan ihtiyacı olanlar ücretsiz kitap talep edebilecekler.

‘’Askıda Kitap’’ 2015 Yılında Hermes’te

’’Askıda Kitap’’ projesi, okuma bilincini arttırmayı ve Anadolu’da ihtiyacı olan okullara ve çocuklara yüz temel eseri ulaştırmayı hedeflediği için gerçekten alkışlanacak bir projedir. ’’Askıda Kitap’’ 2015 yılında Hermes Creative Awards’a katılacak.

2014 yılında Hermes Creative Awards’da, ‘’212’nin Girişimci Çocukları’’ projesi ile ‘’İletişim Kampanyası’’ ve ‘’Sosyal Pazarlama Kampanyası’’ kategorilerinde Platin; ‘’Özel Etkinlik’’ ve ‘’Kurumsal Sosyal Sorumluluk Programı’’ kategorilerinde de Gold ödülünü kazanarak, toplamda 4 ödülle başarısını taçlandıran 212 Avm, 2015 yılında Askıda Kitap projesiyle de Hermes’ten Türkiye’ye ödülle dönmesi bekleniyor.

AVM Partners tarafından yönetilen ve yatırımı Edip Uluslararası Gayrimenkul tarafından yapılarak Ağustos 2009’da hayata geçirilen 212 İstanbul Power Outlet, etkinlikleri ve sosyal sorumluluk projeleri ile ziyaretçilerinin sosyal hayatlarına pozitif etki etmeye devam edecek.

Henüz Oylama Yapılmadı.

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.