Aşk Ve Kül-Mehmet Coşkundeniz

Mehmet Coşkundeniz’in Aşk Kitapları, Mehmet Coşkundeniz’in Kitapları, Mehmet Coşkundeniz’in Eserleri, Mehmet Coşkundeniz’in Sözleri, Mehmet Coşkundeniz’in Aşk Ve Kül Kitabını Oku, Mehmet Coşkundeniz’in Aşk Ve Kül Kitabından Alıntı, Mehmet Coşkundeniz’in Aşk Ve Kül Kitabından Sözler.

Yayın yönetmenliğini Ertürk Akşun’un, sayfa tasarımını Cansu Poroy’un ve kapak tasarımını İlknur Muştu’nun yaptığı 344 sayfadan oluşan Mehmet Coşkundeniz’in Destek Yayınları tarafından yayımlanan ‘’ Aşk Ve Kül’’ adlı kitabından alıntılar:

Yasak AŞK yoktur, olamaz da.

Yasak ilişkiler vardır sadece, bedeli çok zaman bütün bir hayata mal olabilen!

Hiç kimse acıdığı birine âşık olamaz ki! Acıdığın için birini sevebilir misin? Bu mümkün mü? Karşındaki insan boynunu büküp umutsuzca seni seviyor diye kendini ona karşı borçlu hissedip kalbini ona adayabilir misin?

Bunun adı ‘aşk’ olabilir mi?

İmkânsız.

Kalbimdeki acıma hissini aşka dönüştüremem. Benim güçlü bir şefkate ihtiyacım var. Gönlünü, alabildiğine sınırsızca bana açıp şimdiye dek sevgisizlikle eriyip tükenmiş duygularımı canlandıracak, unuttuğum hisleri ayaklandıracak aşk dolu, şefkat dolu, huzurlu bir limana sığınabilirim ancak.ask ve kul mehmet coskundeniz

Aşk şefkatin değil, tutkunun duygusuydu oysa. Buket, şefkati aradığı yerde aşkı, aşkı aradığı yerde şefkati bulamayacağını bilmiyordu. Bunların, birbirlerinin yerine konacak duygular olmadığının farkında değildi. Sevgisiz hayatının tüm duygusal ihtiyaçlarını tek bir kişide karşılamayı istiyordu. Üstelik bu kişi sevgilisinin babasıydı.

Sevgilisinin babasına âşık olan genç bir kızın kaderiyle imtihanı!

Yazarın yayınevimizden çıkan diğer kitapları: Beni Bir Tek Aşk Aldatmadı, Sevgiliye Ve Kadınlar Ve Erkekler Ve Aşk, Aşk Uykusu

3.33/5 (3)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.