Aşk-ı Hazan-Funda Gündüz

Arkeolog ve Yazar Funda Gündüz’ün Aşk-ı Hazan Romanının Konusu, Kitabından Alıntılar, Kitabı Hakkında Bilgiler.

Funda Gündüz’ün Aşk-ı Hazan romanı Zebra Yayınları etiketi ile 2018 yılında yayımlanmıştır. Zebra Yayınları tarafından yayımlanan Funda Gündüz’ün Aşk-ı Hazan romanının sayfa sayısı 250’dir.

Ayrılık acısıyla yaşadığı eziyetten Londra’ya au-pair (çocuk bakıcısı) olarak giden bir genç kızın yaşadığı sıkıntıların kaleme alındığı etkileyici bir aşk romanı.

Melek ve Semih kasırga yaratan aşklarının içinde, nefes aldıklarını bildikleri her an, birlikte olmadan da yaşamaya çalışan iki âşıktır. Melek aşk acısı içinde, çocuk bakıcılığı yaparak Londra’da acısını dindirmeye çalışırken, onun bu uykularını bozan sevdası, yaşadığı uzaklıkla her geçen gün artıp, tarif edilmez bir ıstıraba dönüşür. İki genç, bu uzaklığı aşıp, kavuşabilecek mi yoksa derin bir kuyuya mı düşecektir? Melek ve Semih’e biçilmiş olan bu kader, etkileyici bir yazar tarafından sizler için yazıldı.

Hangisini tercih edip, değerini bileceğiniz size bağlıdır. Karşılıksız sevgi omuzunuzdaki yük, kalbinizdeki taştır.

Nasıl eritip nasıl küçülteceğinizi bilmediğiniz bir ihanettir kendinize. Acı içindeki bedenin son çırpınışıdır. Hayat bir tiyatroysa, o, sen, ben bir aşkın karakteriysek eğer, Melek ve Semih de bu oyunun başrolündedir. Aşk gerçekse eğer, aşk Melek ve Semih’e benzer.”

Funda Gündüz’ün Aşk-ı Hazan kitabından alıntılar:

Uzun yıllar sevmek midir gerçek sevgi yoksa iki günlük karmaşa mıdır?

“O zaman al ve bak, Sevgililer Günümüz kutlu olsun prensesim” dedi. Semih boyutundan ve şeklinden hediyenin ne olduğunu tahmin ettiği gitarın kılıfını çıkardı. İnanılmaz güzellikte yüzeyi ladin, klavyesi gül ağacı olan gitara hayranlıkla baktı. Şaşkın bir halde, “Aşkım bu çok güzel. Bu kadar masraf yapmanı istemezdim. Bir tanemsin benim” diyerek Melek’in boynuna sarıldı onu öpücüklere boğdu. Melek onu kuvvetle iterek, “Dur aşkım sevindin biliyorum, bunu bana müzik çalman için aldım. Biraz bencilce düşündüm ama olsun, aşkım zevkle çalacak ya önemi yok” diyerek kıkırdadı.

Funda Gündüz’ün Aşk-ı Hazan Kitabının Künyesi:

Funda Gündüz Aşkı Hazan

Kitabın Adı: Aşk-ı Hazan

Kitabın Yazarı: Funda Gündüz

Yayınevi: Zebra Yayınları

Kitabın Türü: Roman

Sayfa Sayısı: 250

İlk Baskı Yılı: 2018

3.74/5 (23)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.