Aşk Her Şeyi Affeder Mi?-Burcu Büyükyıldız

Burcu Büyükyıldız’ın Romanları, Burcu Büyükyıldız’ın Aşk Her Şeyi Affeder Mi? Kitabı Kaç Sayfadır, Burcu Büyükyıldız’ın Aşk Her Şeyi Affeder Mi? Kitabından Alıntılar, Burcu Büyükyıldız’ın Aşk Her Şeyi Affeder Mi? Kitabından Sözler.

Burcu Büyükyıldız, hikayeleri wattpad’da milyonlarca okunan bir yazar. Burcu Büyükyıldız’ın Sonsuza Kadar Serisi 1. Kitabı Aşk Her Şeyi Affeder Mi? Kitap oldu.

Burcu Büyükyıldız’ın Aşk Her Şeyi Affeder Mi? Romanı Ephesus Yayınları tarafından yayımlandı.

Ephesus Yayınları’ndan 2015 yılının Kasım ayında çıkan Burcu Büyükyıldız’ın Aşk Her Şeyi Affeder Mi? Romanı 509 sayfadır.

Bir gizemin peşinde olduğu yolda, tutkunun ateşine adım atan güçlü bir adam… Sırlarını, güzelliğinin ve cesaretinin ardına saklayan genç bir kız… Ve can yakan kıskançlığın kıyısında, tutku dolu,Hırçın bir aşk…

Demir Aras, yaşadığı hızlı hayatın yanında, başarıları ve zenginliğiyle tanınan etkileyici bir adamdı. Keskin bakışları ve ihtişamıyla kadınları baştan ayağa titretirken, tek istediği yalnızca zevke dayalı ilişkiler kurmaktı. Ancak gözleri iki meleksi gamzeye değdiği an, reddettiği tüm duyguların gerçek olduğunu kabullenmek zorunda kalmıştı.

Yaşamındaki karmaşadan kaçıp geldiği Paris’te kendine yepyeni bir hayat kuran Burcu Doğan, etrafındaki her erkeği büyüleyen eşsiz bir güzelliğe sahipti. Yaşadığı gizli esareti sona erdirdiği anda kalbini, tek bakışıyla çekimine kapıldığı bir yabancıya teslim etmişti. O andan itibaren aşk, kesişen hayatlarının tam ortasına düşerken, adam taparcasına sevdiği kadını öfkesi ve kıskançlığıyla yıkacaktı.

Yaşananlar onları yakıp tüketirken, ikisi de aşk ve tutkunun koynunda, birbirlerinin soluklarında var olacaklardı. Paris’ten İstanbul’a uzanan, sırlarla örülü bu ilişki sonsuza dek var olabilecek miydi? Gerçekler açığa çıktığında, aşk her şeyi affedebilecek, küllerinden yeniden doğabilecek miydi?

Burcu Büyükyıldız’ın Aşk Her Şeyi Affeder Mi? Romanından alıntılar:

Bu bir kafesse eğer… Benim kafesimdesin. Sana hissettiğim aşk… Senin kafesin bu. Kollarım, senin hapishanen bu… Ellerimdesin artık. Kaçamazsın. Bir nefes uzağıma gidemezsin. Özgür olmayı unut. Ben seni nefes alış nedenim yapmışken, sana duyduğum aşk aklımı oynatmama neden olurken, sen benim öznesi olmadığım hiçbir duyguyu hissedemezsin.

Mutluluk, varlığı yalnızca ufacık bir iğne ucunun dokunuşuna bağlı olan bir balon gibiydi. Ne kadar büyükse, patlaması o denli şiddetli ve yok ediciydi.Ask Her seyi Affedermi Burcu Buyukyildiz

Ben senden hiçbir zaman benim için canını vermeni beklemedim. Sadece beni kırıp dökmeden sev istedim.

Sana âşık oldum ben, küçüğüm. Sevdim seni ben. Şuramla… dedi ve sıkıca kavradığı elimi kalbinin üzerine koydu. Ve şuramla… dedikten hemen sonra kalbinin üzerindeki elimi şakağına bastırdı. Sana dokunan ilk adam olduğum gibi, son adam olacağım. Bunun aksi olduğunda karşıma çıkacak her engeli yıkıp geçeceğimi biliyorum. Sevdiğin tek adam olacağım hayatında! Senden önce bir aziz değildim belki ama artık senden başkasını ne ruhum kabul eder, ne de tenim bu hayatta…

4.07/5 (55)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.