Asansör-Beyza Alkoç

Wattpad Yazarlarından Beyza Alkoç’un Asansör Adlı Yeni Kitabı Çıktı.

Beyza Alkoç’un Asansör kitabı kitapseverlerle buluştu.

Beyza Alkoç’un Asansör kitabı İndigo Kitap etiketi ile çıktı. Beyza Alkoç’un Asansör kitabı İndigo Kitap tarafından 2017 yılının Şubat ayında yayımlandı.

İndigo Kitap tarafından yayımlanan Beyza Alkoç’un Asansör kitabının sayfa sayısı 384 sayfadır.

Beyza Alkoç’un Asansör kitabından alıntılar:

”Hayatım, sen beni burada bekle. Ben üstümü değiştirip geleceğim. Sonra da yemek yeriz.” Murat’ın ‘Gitme’ diyen bakışlarına aldırmadan elimi elinden ayırıp asansöre doğru ilerledim. Gelinlikle yemek yiyecek değilim! Görmemişin düğünü olmuşla başlayacak fısıltıları duymak istemiyorum. Zaten sinirlerim bozuk…

Birden düşüncelerimi duymuş gibi bana baktı. Yoksa ben bunları dışımdan mı söyledim? Yoo. Hayır! Yok, yok, kesinlikle söylemedim. Ama ne olur ne olmaz diye hafifçe tebessüm ettim.

Öfkemi anlatacak kelimi bulmamı zorlaştıracak kadar sakindi ve resmen sırıtıyordu!

Tüm bunları yaşayacağımı bilerek geçmişe dönsem, o asansöre yine binerim. Hem de koşa koşa binerim… Koşa koşa…

Evlendiğiniz gece başınıza gelebilecek en saçma şey nedir? Aklınızın sınırlarını biraz zorlayın… Şöyle düşünün, balayı için gittiğiniz otelde, o otele sizin gibi gelen diğer bir çiftin damadıyla asansörde kalsanız ne yapardınız? İnanın bana, asansörün kapısı kapanırken var olan hiçbir şey, o kapı tekrar açıldığında eskisi gibi olmayacak.

Bu hikâyeyi, gülmekten okuyamayacaksınız…

Bir aydır seni düşünmeden geçirdiğim bir saniye bile olmadı. Yaptığın her hareketi takip ettirdim. Yaşadığın her şeyden haberdardım. Ben senin 49 kiloya düştüğünü bile biliyorum! Günlerce telefonuna gelen beslenme önerileri mesajları toplu mesaj değildi, onları ben attırdım, sadece sana atıldı. Pembesini bulamadığın o eteği, o mağazaya getirten bendim, her sabah kapına süt bırakılması binanın hizmeti değildi, sadece sana yapıldı, ben yaptırdım. Dışarı her çıktığında dağıtılan çiçekler belediyenin hizmeti değildi, onları ben dağıttırdım. Sana çiçek verebilmek için koskoca bir mahallenin insanlarına her gün çiçekler dağıttırdım. Seni hiçbir yerde işe aldırtmayan da bendim, şirkette açık pozisyon bırakan da, o pozisyona kimseyi aldırtmayan da bendim, çünkü sen gel istedim. Çünkü bana gel istedim. Bana geldiğinde bahanen olsun istedim. Sana bahane vermek istedim…

3.57/5 (53)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.