Annemin Gelini Olur Musun?-Özlem Türk

Özlem Türk’ün Annemin Gelini Olur Musun? Romanını Oku, Özlem Türk’ün Annemin Gelini Olur Musun? Kitabından Sözler, Özlem Türk’ün Annemin Gelini Olur Musun? Kitabından Alıntılar, Özlem Türk’ün Annemin Gelini Olur Musun? Kitabının Konusu, Özlem Türk’ün Annemin Gelini Olur Musun? Kitabının Özeti, Özlem Türk’ün Annemin Gelini Olur Musun? Hikayesi Hakkında.

Wattpad’in sevilen yazarlarından Özlem Türk’ün Annemin Gelini Olur Musun? Adlı romanı 2015 yılında Müptela Yayınları tarafından yayımlandı.

Müptela Yayınları’ndan çıkan Özlem Türk’ün Annemin Gelini Olur Musun? Hikayesi 656 sayfadan oluşmaktadır.

Özlem Türk’ün Annemin Gelini Olur Musun? Romanından alıntılar:

Annem bir gelini olsun istiyor. Ancak ben evlenmek istemiyorum, gençliğimi tek bir kadınla geçiremem. Anlarsın ya, her gece farklı bir çıtırın tadına bakmak varken tek kadına bağlı kalmak çok sık” Aksen, “Kısa kes!” diye bir kez daha emretti.

Peki… Seninle bir oyun oynayalım. Annemi gelin hayalinden vazgeçirecek tüm özelliklere sahipsin. Düşünüyorum da annemin gelini olur musun?

Yekta’nın şu hayattan istediği tek bir şey var: Her gece farklı bir kızla hayatın tadını çıkarmak! Yekta’nın annesi Elçin’in fani hayattan istediği yegâne şey ise oğluna hanım hanımcık, istediği gibi bir gelin bulabilmek!

Hanım hanımcık gelin peşine düşen Elçin Hanım, çapkınlığın doruklarında dolaşan Yekta ve anneyi yıldırma operasyonunun kilit ismi Aksen arasında neler yaşanacak? Sizce Aksen, Elçin Hanım’ın gelini olur mu, ne dersiniz?

”Yekta!” Adımın, annemin ağzından itfaiye sireni gibi çıktığını fark eder etmez, yataktan fırlayıp annemin yanında aldım soluğu.

Sen gerçekten ölmek istiyorsun. Söyle bakalım Yekta,” deyip oklavayı elinde çevirmeye başladı. “Nasıl ölmek istersin?”

Ve tekrardan büyük bir kahkaha atılasıyla gözlerimi devirdim. İnsanın böyle arkadaşları olunca sinirden başı ağrıyordu. Ya da Aksen gibi bir kız hayatında olunca, kafanıza attığı oklava sayesinde başı ağrıyordu. Hangisiyse artık.

Sen öyle san… Doğadaki hayvanlara bak bakalım Elçin, etçil hayvanların hiçbirinde o kadar yağ yoktur. Bak Jaguara, bak aslana… Fit fit hepsi… Ama bir de otçullara bak. Tavuk, inek, koyun… Hepsi kilolu ve hiçbiri aslan ve jaguar kadar hızlı koşamıyorlar.

Kız dediğin seksi ve ateşli olmalı.

Anne, evlenmek istemediğimi biliyorsun, ben böyle mutluyum.

Oğlumu daha önceden kullanılmış, ikinci el kızlarla evlendirmem ben.Annemin Gelini Olur Musun ozlem Turk

Biz her zamanki gibi çıtırlarla takılacağız ama senin bir gelin avına çıkman gerek.

Sarışın değilse ve makyajı yoksa o kız hiç seksi değildir ki!

Fakat karşımdaki buz mavisi gözlerin bir anda alev aldığını görünce, gerçekten bunları söylediğimin farkına varmam uzun sürmemişti. Ve sol gözüme kocaman bir yumruk yediğimin.

3.14/5 (22)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.