Anna Todd Kimdir

After Serisinin Yazarı Anna Todd Kimdir, Kitapları, Wattpad Hikayeleri Nelerdir, Kısaca Tanıyalım.

Wattpad’ın en çok okunan yabancı yazarlarından Anna Todd genç yaşına rağmen dünya çapında bir üne kavuşmuştur. Peki, Anna Todd kimdir nasıl genç yaşta bu kadar ünlü bir yazar olmuştur? Wattpad’ın en çok tanınan yazarlarından Anna Todd’un biyografisinden kısaca bahsedelim.

Anna Todd 1989 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nin Ohio eyaletinde doğdu.

Anna Todd Nasıl Ünlü Bir Yazar Oldu?

Genç yazar Anna Todd dünyaca ünlü yazı, hikaye, roman paylaşım sitesi Wattpad‘de 2013 yılında yazmaya başladı. Wattpad’de ‘’imaginator1D’’ kullanıcı adı ile yazdığı hikâyeleri bir milyardan fazla kişi tarafından okundu. Milyonlarca beğeni aldı. Bir milyondan fazla yorum aldı ve müthiş bir başarıya imza attı.

Wattpad’de Bir Hikaye Yazdı Dünyaca Ünlü Bir Yazar Oldu.

Özgün adı After olan wattpad hikayesi ile bir milyardan fazla okunan wattpad’ın en çok okunan yazarlarından ve After hikayesi ile wattpad’ın en çok okunan hikayelerinden birisine sahip olan Anna Todd kısaca sürede ünlü bir yazar oldu.

After Serisi İle Dünya Çapında Bir Yazar Oldu.

Amerikalı yazar Anna Todd, After Serisi ile büyük bir şöhrete kavuşmuş ve kitapları çok satan kitaplar listesinde yer almıştır.

Anna Todd’un After Serisi birçok farklı dile çevrilmiştir. Ülkemizde de Pegasus Yayınları etiketi ile 2015 yılında After: Karşılaşma ve 2016 yılında yine aynı yayınevinin etiketi ile özgün adı After We Collided olan After: Paramparça kitabı Selim Yeniçeri’nin Türkçe çevirisi ile yayımlanmıştır.anna todd kimdir

Anna Todd’un romanları Türkiye’de de çok satanlar listesinde yer almıştır. Anna Todd’un yayımlanan Türkçe kitapları ülkemizde kitapseverler tarafından büyük beğeni toplamıştır.

Anna Todd’un Kitapları:

After: Karşılaşma

After: Paramparça

After 3 Ayrılık-Anna Todd

3.05/5 (22)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.