Allah’a Emanet Ol-Kahraman Tazeoğlu

Yazar Kahraman Tazeoğlu’nun 2016 Yılındaki Yeni Kitabı Allah’a Emanet Ol Çıktı.

Kitapları çok satan yazarlardan olan Kahraman Tazeoğlu’nun birçok kitabı çok satan kitaplar listesinde yer almaktadır. Kahraman Tazeoğlu 2016 yılının Haziran ayında çıkardığı Allah’a Emanet Ol kitabı da şimdiden çok satan kitaplar listesinde kendine yer bulmuştur.

Kahraman Tazeoğlu’nun Allah’a Emanet Ol kitabı ilk baskı olarak 250.000 adet baskısı yapılmıştır. Yazar Kahraman Tazeoğlu’nun Allah’a Emanet Ol kitabı Destek Yayınları etiketi ile raflarda yerini almıştır.

Kahraman Tazeoğlu’nun ilk baskısı 250.000 adet olan Allah’a Emanet Ol kitabı çok kısa sürede çok satan kitaplar listesinde yer aldı. Kahraman Tazeoğlu’nun Allah’a Emanet Ol kitabına kitap yayınlanır yayınlanmaz okuyucu büyük ilgi gösterdi.

Kahraman Tazeoğlu’nun Allah’a Emanet Ol kitabı Destek Yayınları tarafından 2016 yılının Haziran ayında piyasaya çıkmıştır.

Destek Yayınları’ndan çıkan Kahraman Tazeoğlu’nun Allah’a Emanet Ol kitabı 136 sayfadan meydana gelmektedir.

Kahraman Tazeoğlu’nun Allah’a Allah’a Emanet Ol kitabından alıntılar:

Allah’a emanet edilmek, Yaradan’ın rahmet yağmuruna şemsiyesiz bırakılmak, onun vereceği derde de, kedere de, ihlasa da, sınava da, huzura da layık olunabilecek sıfatta olmak demekti. Biri sende bu sıfatı görebilmişse, sen o sıfatta görülmüş olmanın hakkını vereceksin, tefekkür edeceksin, Rabb’ine teslim olacaksın.Allaha Emanet Ol Kahraman Tazeoglu

Biri seni Allah’a emanet etmişse seni görmeden ölmez. Biri seni Allah’a emanet etmişse kimse seni çalamaz. Bir insanın emanet edileceği en güvenli yer arşıâlâdır. Biri Allah’a emanet edildiğinde eksiksiz ve bozulmadan, bırakıldığı gibi geri alınır.

Zeynep, giderken onu inandığı güce emanet etmişti. Furkan’ı hayatta tutan şey de işte bu oldu.

3.44/5 (27)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.