Ahmet Batman Kimdir

Ahmet Batman’ın Bütün Kitapları, Ahmet Batman’ın En Çok Satan Kitapları, Yazar Ahmet Batman’ın Kim, Ahmet Batman’ın Hayatı, Soğuk KahveSabah UykumBana İkimizi Anlat ve Korkma Kalbim kitaplarının yazarıdır.

Yazarın yayımlanmış dört tane kitabı vardır. Ahmet Batman’ın Soğuk Kahve kitabı ile Sabah Uykum kitabı 2013 yılında Destek Yayınları tarafından yayımlanmıştır.

Ahmet Batman’ın ilk kitabının ismi Soğuk Kahve‘dir. 2013 yılında Destek Yayınları tarafından çıkan kitap 2013 yılı içinde okuyucular tarafından büyük beğeni toplamış ve çok satan kitaplar listelerinde yer almıştır.

Ahmet Batman 2013 yılında ikinci kitabı ‘’Sabah Uykum’’ yine Destek Yayınları’ndan çıkardı. Bu kitap birçok okuyucunun elinden düşmeyen bir kitap haline gelmiştir. Ahmet Batman’ın Sabah Uykum kitabı çok satan kitaplar listesinde üst sıralarda yerini korumaktadır.

Ahmet Batman’ın ilk iki kitabından sonra üçüncü kitabı Bana İkimizi Anlat daha önceki kitaplarını çıkardığı Destek Yayınları’ndan çıktı.

Ahmet Batman’ın ilk üç kitabı büyük beğeni topladı. Yazar Ahmet Batman dördüncü kitabı Korkma Kalbim‘i yine Destek Yayınları’ndan çıkaracak.

Ahmet Batman’ın  15 Aralık 2015 yılında yeni kitabı Korkma Kalbim Destek Yayınları tarafından yayımlanacak.

Ahmet Batman Kitapları:

Soğuk Kahve

Sabah Uykum

Bana İkimizi Anlat

Korkma Kalbim

Gökyüzüne Not

Beni İçinden Sev

3.45/5 (20)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.