After: Paramparça-Anna Todd

Wattpad’ın En Çok Okunan Yabancı Yazarlarından Olan Anna Todd’un After Serisinin İkinci Kitabı After: Paramparça Romanı Çıktı.

After Serisinin ilk romanı After: Karşılaşma kitabından sonra After Serisinin ikinci romanı After: Paramparça kitapseverlerle buluştu.

Hikaye, roman, kitap, yazı paylaşım sitesi Wattpad’de bir milyardan fazla okuyucu tarafından okunan 11 milyondan fazla beğeni ve 6 milyondan fazla yorum alan After Serisi ile tanıdığımız Amerikalı yazar Anna Todd’un After Serisinin ikinci kitabı After: Paramparça Türkçe olarak Türk kitapseverlerle buluştu.

Wattpad’in meşhur ettiği yazarlarından biri olan Anna Todd’un muhteşem romantik, aşk kokan kitabı After: Paramparça 2016 yılının Nisan ayında Pegasus Yayınları etiketi ile Türkçe olarak Türk kitapseverlerle buluştu.

Anna Todd’un özgün adı After We Collided olan After: Paramparça romanı 624 sayfadan oluşmaktadır. 624 sayfadan oluşan Anna Todd’un After: Paramparça romanının Türkçe çevirisini ilk kitabının çevirini de yapan Selim Yeniçeri yapmıştır.

Anna Todd’un After: Paramparça kitabından alıntılar:

Ezici bir karşılaşma kırılan kalpler vazgeçilemeyen aşklar.

İlişkilerinin çalkantılı başlangıcından sonra, Tessa ve Hardin işleri yoluna koymaya çalışır. Tessa, Hardin’in zalim olabileceğini bilse de kendisinden sakladıkları ve sarsıcı itirafıyla derin bir ikileme sürüklenmiştir.

Tessa’nın önünde bir hayat vardır; Hardin için ertelediği, görmezden geldiği, belki de vazgeçtiği… Bir tarafta sevdikleri ve kariyeri onu beklemektedir. Diğer taraftaysa öfkeli, vurdumduymaz kişiliğine ve hovarda görünüşüne rağmen delicesine âşık olduğu genç adam. Onun kollarında geçirdiği tutku dolu gecelerden, bütün vücudunu titreten dokunuşlarından, doyumsuz öpücüklerinden sonra bu hiç kolay olmayacaktır.

Tessa tutulmayan bir sözü daha kaldırabileceğinden emin değilken gururunu hiçe sayıp ona bir şans daha verebilecek midir?

Telafisi çok güç bir hata yaptığını bilen Hardin’in ise savaşmadan kaybetmeye niyeti yoktur. Peki, aşk için değişebilecek midir

… hayat bir daha asla eskisi gibi olmayacak.

Tessa’nın kaybedecek çok şeyi var.

Hardin’in ise hiçbir şeyi..

Tessa’dan başka.After Paramparca Anna Todd

Beni sevdiğini biliyordum; gerçekten sevdiğini biliyordum. Bunu biliyordum. Peki, yaptığı bütün hatalara ve geçmişte işlediği bütün günahlara rağmen onu seviyor muydum? Mutluluk için, hayatının geri kalanını yalnız geçirmemek için tek şansının ben olduğumu söylemişti. Ne kadar ağır bir ifadeydi. Ve ne kadar doğru bir ifadeydi. Kimse onu benim sevdiğim gibi sevmeyecekti. Sevilmeyi hak etmediği için değil, kimse onu benim gibi tanıyamayacağı için. Peki hâlâ tanıyor muydum? Karar veremiyordum ama onu, gerçek Hardin’i tanıdığıma inanmak istiyordum.

3.84/5 (19)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.