After: Karşılaşma-Anna Todd

Yabancı Wattpad Yazarlarından After Serisi Kitabının Yazarı Anna Todd’un After Serisinin İlk Kitabı Olan After: Karşılaşma Artık Türkçe.

Hep yerli wattpad yazarlarında mı bahsedeceğiz bu sefer de yabancı wattpad yazarlarından bahsedelim. En çok okunan yabancı wattpad hikâyelerinden olan ve wattpad sayesinde üne kavuşmuş bir wattpad hikayesi.

Wattpad Hikayesi After Romanının Yazarı Kimdir?

After Serisinin yazarı Amerikalı genç bayan yazar Anna Todd’dur. Anna Todd hakkında detaylı bilgi öğrenmek için sitemizde Anna Todd Kimdir sayfasını okuyabilirsiniz.

After adlı wattpad hikâyesi ile dünya çapında bir şöhrete kavuşmuştur. After Serisinin yazarı Anna Todd’un özgün İngilizce adı After olan kitabı Türkçeye After: Karşılaşma olarak çevrilmiştir.

Anna Todd’un After: Karşılaşma romanı Türkiye’de 2015 yılının Eylül ayında Pegasus Yayınları etiketi ile raflarda yerini aldı.

Pegasus Yayınları tarafından yayımlanan Anna Todd’un After: Karşılaşma kitabı 576 sayfadan oluşmaktadır. 576 sayfadan oluşan Türkçe baskısı Anna Todd’un After: Karşılaşma kitabının Türkçe çevirisini Selim Yeniçeri yapmıştır.

Tessa Young on sekiz yaşında bir üniversite öğrencisidir; basit bir hayatı, mükemmel notları ve dünya tatlısı bir erkek arkadaşı vardır. Genç kız bütün hayatını gelecek planları üzerine kurmuştur; ta ki dövmeli ve pirsingli, serseri Hardin’le tanışıp bu planları altüst olana kadar.

1 milyardan fazla okura ulaştı. 11 milyon beğeni aldı. 6 milyon yorum yapıldı.

Kimsenin bitirmek istemediği bir hikâye, herkesin içinde yaşamak istediği bir dünya…

After Serisinin Kitapları Nelerdir?

After Serisinin ilk kitabı After: Karşılaşma ikinci kitabı ise After: Paramparça kitabıdır.

Anna Todd’un After: Karşılaşma Kitabına Yapılan Yorumlar:

Tek bir şeyden emin olabilirsiniz, o da beklenmeyeni beklemeniz gerektiği! Vilma’s Book Blog

Duygusal bir patlama yaşamaya hazır olun! Biblio Belles

Anna Todd çığlık attırmayı, ağlatmayı, güldürmeyi, âşık etmeyi ve okuru cenin pozisyonunda yere yatırmayı başarıyor… Elinizde Wattpad versiyonu olsun ya da olmasın, After kaçırmak istemeyeceğiniz bir hikâye… Bir kitabın içinden çıkamayacağını düşündüğünüz duyguları da yaşatacağına emin olun. Fangirlish

Todd kendi neslinin edebi fenomenlerinden biri. Hardin ile Tessa’nın bir küsüp bir barışmaları, beklenmedik, yoğun kimyaları ve sık kurgusal gerilimlerle hikâye fena halde bağımlılık yapıyor. Cosmopolitan.com

İnternetten çıkan edebiyat fenomeni. The New York Times

Anna Todd’un After: Karşılaşma kitabından alıntılar:after karsilasma anna todd kitaplari

Aşkın insana normalde yapmayacağı şeyleri nasıl yaptırabildiğini anlamaya başlıyordum; saplantılı hale gelmek ve hatta biraz delirmek gibi.

Beni güldürüyor, ağlatıyor, çığlık attırıyor, bağırtıyordu ama en önemlisi, bana yaşadığımı hissettiriyordu.

Hardin bir uyuşturucu gibiydi; ondan bir parça aldığım her seferinde daha fazlasını istiyordum.

Senden uzak durmaya çalıştım fakat yapamıyorum. Sana ihtiyacım var.

3.82/5 (11)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.