4N1K-Büşra Yılmaz

4N1K Kitabının Yazarı Kimdir, 4N1K Kitabını Oku, Büşra Yılmaz’ın 4N1K Kitabının Konusu, Büşra Yılmaz’ın 4N1K Kitabının Özeti, Büşra Yılmaz’ın 4N1K Kitabından Sözler, Büşra Yılmaz’ın 4N1K Kitabı Hakkında.

Wattpad’ta yayınladığı hikayeler ile bir anda adından söz ettiren Tokatlı genç yazar Büşra Yılmaz’ın 4N1K kitabı yayımlanır yayımlanmaz büyük ilgi gördü.

Büşra Yılmaz’ın 4N1K kitabı Epsilon Yayınları tarafından 2015 yılında yayımlandı.

Epsilon Yayınları’ndan çıkan Büşra Yılmaz’ın 4N1K kitabı 488 sayfadan oluşmaktadır.

Yaprak; küçükken, markette annesinden sürpriz yumurta istediği için bulgur reyonuna sıkıştırılıp çimdiklenenler, ilkokul önlüğünün altına eşofman giyip okula gidenler, yeşil silgisini diş izi yapanlar ve kırmızı kapaklı tüm dersler kitabının saman sayfalarını silerken yırtanlar kadar sıradan bir kız çocuğuyken; birlikte büyüdüğü dört çılgın erkek arkadaşı yüzünden akranlarından biraz farklı bir kız haline gelmiştir.

Dünyası, on iki yıllık dostları, gamzeli kahramanı Ali, tek ideolojisi 3P (pizza, pijama, pislik) üzerine kurulu bir çılgın, Oğuz, sevgilisini kendi vesikalık resminden bile kıskanan demirli, Gökhan ve notları toplamda bile 100’e ulaşamayan çorap fetişisti tatlı çapkın Sinan’dan ibarettir. Kalbi dördüyle tıka basa dolu, hayatı onlarla rengârenk olduğu için aşka ne inancı vardır ne de ihtiyacı…

Ama bir gün rutin (!) hayatı, doğum gününde gelen bir paket ile tümden değişir. Paketin içinde, gizemli bir âşıktan gelen, kızımızın asla giymeyeceği türden gösterişli bir elbise ve içinde de bir not vardır.

Büşra Yılmaz‘ın 4N1K kitabının özetini okumak isteyenler Büşra Yılmaz 4N1K Kitap Özeti sayfasından okuyabilir.

Büşra Yılmaz‘ın 4N1K Kitabı Sinemaya Uyarlandı.

Büşra Yılmaz‘ın 4N1K romanı 4N1K ismi ile filme uyarlandı. 4N1K filminin repliklerini, konusu, oyuncuları ve film hakkında birçok bilgiyi sitemizde 4N1K Replikleri sayfasında bulabilirsiniz.

Büşra Yılmaz’ın 4N1K kitabından alıntılar:

Nerede, ne zaman, neden, ne olursa olsun! Hepimiz kızımız, kızımız hepimiz için!

Ne zormuş be, bilinmeze yolcu etmek hatıralarında yer etmiş bir dostunu.

Beden dersi de bir ders değil mi? Neden futbol oynamak yasak olsun teneffüslerde? Hocam yoksa siz, ders faşizanlığı mı yapıyorsunuz? Ders ayrımcılığına girer bu!

Allah’ım lütfen, seksen yaşına geldiğimde bile bana çikolatalı süt içirip benimle oyun oynayacak bir Yaşar istiyorum geleceğin Nunu’su olarak!

Bir erkek için dünyada sadece iki tane güzel kadın vardır. Biri annesi, diğeri aşık olduğu kişi. O yüzden, benim için güzel değilsin.4N1K busra yilmaz

Eğer Yaprak sana aşık olsa da kaybetmem ben. Benim için Yaprak mutluysa, ben kazanmışımdır. Bana aşık olması gerekmez. Ben onu yıllardır böyle sevdim.

Ulan ben senin e-okul fotoğrafını görüp senden soğumamış biriyim, niye üzüyorsun lan beni? Lan ben sırf sen rahatla diye senle saatlerce tanımadığım kızlar hakkında dedikodu yapmış, sol elinle sağ eline oje süremiyorsun diye sağ eline oje sürüp oje kokusundan koku alma yetimi üç günlüğüne kaybetmiş biriyim. Böyle biri üzülür mü Merve?

3.95/5 (167)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.