2017 Astroloji ve Burçlar-Nuray Sayarı

2017 Yılı Burç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık, Koç Burçları Yorumları, Nuray Sayarı’nın 2017 Burç Yorumları, Nuray Sayarı’nın 2017 Astroloji Yorumları, Nuray Sayarı’nın 2017 Astroloji ve Burçlar Kitabını Oku, Nuray Sayarı’nın 2017 Astroloji ve Burçlar Kitabından Sözler, 2017 Yılında Astroloji ve Burçlarımız Bize Ne Söylüyor Ne Anlatıyor, Nuray Sayarı’nın Astroloji Kitapları, Nuray Sayarı’nın i Burçlar Kitapları.

Türkiye’nin ünlü astrologlarından Nuray Sayarı‘nın 2017 yılına dair Astroloji ve Burçlar kitabı çıktı.

Ünlü burç yorumcularından astrolog Nuray Sayarı, 2017 yılında burcumuz bize ne anlatıyor, astroloji bizim hakkımızda ne diyor bunları 2017 Astroloji ve Burçlar kitabına bizlere anlatıyor.

Nuray Sayarı‘nın 2017 Astroloji ve Burçlar kitabı kitapseverlerle buluştu. Astrolog ve yazar Nuray Sayarı‘nın 2017 Astroloji ve Burçlar kitabı okurların karşısına Destek Yayınları etiketi ile çıktı.

Nuray Sayarı‘nın 2017 Astroloji ve Burçlar kitabı Destek Yayınları etiketiyle 2016 yılının Kasım ayında piyasaya çıktı.

Destek Yayınları tarafından yayımlanan Nuray Sayarı‘nın 2017 Astroloji ve Burçlar kitabının sayfa sayısı 352 sayfadır.

Astrolog, yazar Nuray Sayarı‘nın 2017 Astroloji ve Burçlar kitabından alıntılar:

2017 taşların yerine oturacağı ve değerlerin yaşam yolumuzda yıl boyunca etkili olacağı bir yıl olacak. Güneş ve Ay tutulmaları Satürn’ün Türkiye haritasında hizmet vermek ve almak konusunda hepimize çok şey öğretecek.

Yıl boyunca Jüpiter-Satürn kombinasyonu abartıların zararlarıyla yüzleşmemize neden olup, düzenin ve disiplinin toplum ahlakı için ne büyük önem taşıdığının içselliğini hissettirecek. Gerçek netlik ve kalıcılık nedir? Hangi denizlere yelken açmayı düşünüyoruz?

Okyanusta mı küçük denizlerde mi? Bunu net olarak görebileceğiz. 2017’de yaşadığımız her gün ‘’altın çağ’’ 2018’e hazırlanacağız.

Karanlık insanlar kendi karanlığında kararacak, aydınlık insanlar çevreye ışık yayacak.Hiç kimse kimseye kötülük etmez, daima öğretmenlik yapar, tecrübelendirir ve bilgilendirir. Unutmayalım ki yaşadığımız zorluklar daima ödüldür.Geçmişle yaşayanın geleceği olmaz. Güzel bir gelecek düşünüyorsanız 2017’de sözleriniz, kaderiniz, düşünceleriniz; kim neyi istiyor ve nasıl hareket ediyorsa geleceğiniz şimdiki anda gizli. Mutlu yıllar, sevgiler…

2.97/5 (35)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.