2 Tam Bir Tek-Bülent Gardiyanoğlu

Bülent Gardiyanoğlu’nun 2 Tam Bir Tek Kitabını Oku, Bülent Gardiyanoğlu’nun 2 Tam Bir Tek Kitabından Alıntılar, Bülent Gardiyanoğlu’nun 2 Tam Bir Tek Kitabından Sözler,  2 Tam Bir Tek Oku,  2 Tam Bir Tek En Güzel Sözleri,  2 Tam Bir Tek En Güzel Alıntıları,  2 Tam Bir Tek Kimin Kitabı,  2 Tam Bir Tek Kitabını Yazarı Kimdir.

Bülent Gardiyanoğlu, insan ilişkileri üzerinde yazdığı ‘2 Tam Bir Tek’ adlı kişisel gelişim romanında, şimdiye kadar yapmış olduğu seansların, yapmış olduğu binlerce görüşmenin deneyimlerini sizlere aktarıyor. Yazar Bülent Gardiyanoğlu’nun dediği gibi; ‘’ Binlerce kişinin ve yüzlerce çiftin öyküleridir. Aslında, temelde hepimizin ortak öyküsüdür.’’ Bülent Gardiyanoğlu’nun  ‘2 Tam Bir Tek’ adlı kitaptan alıntılar:

Her satırı bizlerden başlayarak bütüne şifa olması niyetimle…

Hayattaki arayışım beni tamamlayacak olan kişi olduğu sürece, hayatıma hep yarım insanlar girdiğini fark ettim. Yarım bir elma olduğum sürece, ilişkilerim de hep yarım kaldı… Karşımdaki kişileri suçlamak yerine, kendimi tam ve bütün yapmam gerektiğini fark ettiğimde, önce tam ve bütün olmanın yolunu aradım… Kitabın her bölümünde kendimizi neden hep yarım gördüğümüzü, hayatımıza neden hep yarım insanlar çektiğimizi ve ilişkilerimizin neden hep yarım kaldığını fark edeceğiz… Hayalinizdeki tam ve bütün AŞK’a adım atma vakti…

Mutlu bir yuva hayali, çocukken kurulan en güzel hayallerdendir.

Hayalinizdeki aşk’a giden yol…

Hayatımızda âşık olmayı isteriz. Bir yuva kurmak, hayatı paylaşmak hayaliyle yola çıkarız… Kendimizi bir elmanın yarısı olarak görür, hayatı paylaşacağımız kişinin de bizi tamamlamasını niyet ederiz.

3.21/5 (19)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.