14 Şubat Sevgililer Gününde İzlenecek Aşk Filmleri

14 Şubat Sevgililer Günü Filmi İzle, 14 Şubat Sevgililer Gününden İzlenecek Filmler, 2016 14 Şubat Sevgililer Günü Sözleri, 14 Şubat Sevgililer Günü Sözleri, 14 Şubat Sevgililer Günü Geyikleri, 2016 14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları, Sevgililer Gününde İzlenecek Filmlerin Listesini sizler için hazırladık. 

14 Şubat Sevgililer Günü yaklaştıkça; Sevgilime ne hediye alsam, sevgililer günü için en güzel hediye nedir, sevgililer gününde evde ne yapılır,14 Şubat sevgililer günü nasıl kutlanır,14 Şubat sevgililer günü evde nasıl kutlanır,14 Şubat sevgililer gününde ne yapılır, sevgililer gününde ne yapmalı, sevgililer gününde ne yapabilirim, sevgililer gününde ne yapılabilir, sevgililer gününde ne yapılmalı gibi birçok soru kafamızı meşgul eder. Eğer 14 Şubat Sevgililer Günü’nde hangi aşk filmini izlesem acaba derseniz?

Evde yapılan kutlamaların en güzeli izlenecek romantik bir filmdir. 14 Şubat Sevgililer Günü’nde sevgilinize sevgililer günü hediyesini verip sevgilinizle birlikte güzel bir yemekten sonra unutulmaz bir aşk filmi izleyebilirsiniz.14 Şubat Sevgililer Günü’nde izlenebilecek en güzel aşk filmleri. 14 Şubat Sevgililer Günü’nde ne izlesem diye düşünüyorsanız sizin için birbirinden güzel aşk filmleri seçtik. Hepsi birer başyapıt olan bu filmleri izlerken aşkın muhteşem büyüsüne tekrar kapılacaksınız.

14 Şubat Sevgililer Günü’nde İzlenecek Filmler:

1_ Rüzgâr Gibi Geçti

Orijinal adıyla Gone with the Wind olan Rüzgâr Gibi Geçti 14 dalda Oscar’a aday olmuş ve 10 dalda bu ödülü kazanmıştır.

ABD’li yazar Margaret Mitchell’ın Pulitzer Ödüllü romanından sinemaya uyarlanmış olan yönetmenliğini Victor Fleming’in yaptığı film de Rhett Butler karakterini Clark Gable’nin ve Scarlett O’Hara karakterini ise Vivien Leigh’in canlandırdığı orijinal adı Gone with the Wind olan Türkçe’ye de Rüzgâr Gibi Geçti olarak çevrilen unutulmaz aşk filmi.

2_ Titanik

Usta yönetmen James Cameron’un yönettiği ve Leonardo DiCaprio ile Kate Winslet başrolü üstlendiği ‘Titanik’ filmi. 14 dalda Oscar’a aday gösterilen ve 11 dalda Oscar alan bir başyapıt.

3_ Kazablanka

Kazablanka; orijinal adı Casablanca’dır. Kazablanka filmi 1943 yılında En İyi Film, En İyi Yönetmen, En İyi Senaryo dallarında Oscar almıştır. Humphrey Bogart ve Ingrid Bergman’ın başrollerini paylaştığı bir başyapıtır.

4_ İngiliz Hasta

İngiliz Hasta; Orijinal ismiyle The English Patient olan unutulmaz bir aşk filmi. Filmin başrollerini Ralph Fiennes ve Juliette Binoche’nin üstlendiği filmde Ralph Fiennes, Kont Laszlo de Almásy karakterini Juliette Binoche’de ise Hana karakterini canlandırıyor.

5_ Not Defteri

Not Defteri; Nick Cassavetes’in yönetmenliğini üstlendiği orijinal adı ‘The Notebook’ olan müthiş bir aşk filmidir. Filmin başrollerinde Ryan Gosling ve Rachel McAdams oynamaktadır. Ryan Gosling Noah Calhoun karakterini, Rachel McAdams ise Allie Hamilton karakterini canlandırmaktadır. Noah Calhoun’un yaşlı halini ise James Garner, Allie Calhoun’un yaşlı halini de Gena Rowlands canlandırmıştır.

2.89/5 (9)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.