Ziya Şengül Sözleri

Ziya Şengül’ün Ahmet Çakar İle İlgili Sözleri, Ziya Şengül’ün Gafları, Ziya Şengül’ün Komik Sözleri, Ziya Şengül’ün Fenerbahçe Hakkındaki Sözleri, Ziya Şengül’ün Unutulmaz Sözleri, Ziya Şengül’ün Söylediği Sözler.

Bu yazımızda Fenerbahçeli eski futbolcu Ziya Şengül’ün sözlerine yer vereceğiz. Ziya Şengül’ün sözlerine yer vermeden Fenerbahçe’nin unutulmaz kaptanlarından Ziya Şengül’ü kimdir kısaca tanıyalım.

Ziya Şengül 1944 İstanbul doğumludur. Futbol hayatına Ankara PTT’de başlamıştır. Ziya Şengül’ün boyu 178 cm’dir. 1962-1964 yılları arasında Ankara PTT’de futbol oynamıştır.

Birçok farklı kanalda yayınlanan Telegol adlı spor programında, tvem’de yayınlanan Serbest Vuruş adlı spor programında spor yorumculuğu yapmış olan Ziya Şengül 1964-1975 yılları arasında Fenerbahçe’de futbol oynamıştır.

Ayrıca Ziya Şengül, 1974 yılında Fenerbahçe kulübünün bilinen ilk marşı olan sözleri Fecri Ebcioğlu’na ait Yaşa Fenerbahçe’nin kaydında yer almıştır.

Fenerbahçe ve Türkiye Millî Futbol Takımı’nın eski kaptanlarından eski milli futbolcu, teknik direktör ve spor yorumcusu Ziya Şengül’ün sözleri:

Baba, ama Noel Baba gibi her lafa giriyorsun. Ziya Şengül’den Ahmet Çakar’a.

Rooney’i abartmayın, medya pohpohluyor, çok fazla çekinilecek bir oyuncu değil. Rooney’nin hat-trick yaptığı 28 Eylül 2004’teki Manchester United – Fenerbahçe maçı öncesi Ziya Şengül’ün yorumu.

Bizi izleyenler kitlesel insanlar.ziya sengul sozleri

Bu… Bu… Bu gol katliamı, başka bir şey değil. Glasgow Rangers -Fenerbahçe maçında Fenerbahçe’nin kaçırdığı bir pozisyon sonrasında.

Hayırlı vilayetler. Telegol programında canlı yayına bağlanan İstanbul Valisi ile konuşurken.

2/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.