Zinedine Zidane Sözleri

Dünyanın Gelmiş Geçmiş En İyi Oyunları Arasında Kendine Yer Bulmuş, Zizou Lakabı İle Anılan Bir Efsane.

Zinedine Zidane tam adı ile Zinedine Yazid Zidane Cezayir asıllı Fransız eski futbolcudur. Futbolculuk kariyerine birçok başarılar sığdırmış olan dünyaca ünlü eski futbolcu Zinedine Zidane, oynadığı futbol ile izleyenleri büyülemiş ve çok sevilen futbolcular arasında yer almıştır. Öyle ki 2006 yılında Fransa’da yapılan bir ankette Fransa’da en çok sevilen sporcu seçilmiştir.

Ballon d’or ödüllü futbolcu Zinedine Zidane, 2006 FIFA Dünya Kupası Fransa-İtalya maçında İtalyan futbolcu Marco Materazzi’ye kafa atıp kırmızı kart görerek hafızalarda yer edinmiştir.

Futbolculuk kariyerine noktayı koyduktan sonra teknik direktörlük kariyerine başlayan Zinedine Zidane, Real Madrid’in teknik direktörlüğünü yapmaktadır.

Zinedine Zidane’dan biraz bahsettiktik. Şimdi Zinedine Zidane’ın sözlerini paylaşmakta. Bu yazımızda Zinedine Zidane’ın, futbol sözlerini, resimli sözlerini, ünlü unutulmaz sözlerini bulabilirsiniz.

Zinedine Zidane’ın sözleri:

Oğlumla evimin bahçesinde futbol oynarken ikimiz de en sevdiğimiz futbolcular olurduk. Oğlum ben olurdu, ben ise Ronaldo.

Bale oynadığı için Tottenham’ı yakından takip edebildim. Bale’ın Ronaldo ve Messi’den sonra beni en çok etkileyen oyuncu olduğunu itiraf etmek zorundayım. Gareth Bale için söylediği söz.

Gareth Bale, Real Madrid’de oynamak için fazlasıyla yeterli yeteneklere sahip birisi.

Salih Türkiye için önemli bir futbolcu. Çok yetenekli ve teknik. Aşama kaydetmeye devam ederse önemli yerlere gelebilir. Salih Uçan için söylediği söz.

Bale, sadece bir ya da iki maçta değil, genel anlamda çok iyi işler yapıyor. Gareth Bale için söylediği söz.

Hayatımın en duygusal anı kuşkusuz 98’de hakemin final düdüğünü çalışıydı. Kendi evimizde kupayı kazanmıştık. Bu bütün oyuncuların en büyük hayalidir.zinedine-zidane-resimli-sozleri

Guti asla durduramayacağınız tek oyuncudur. Bunun nedeni sizden daha kuvvetli ya da hızlı olması değil, sizden daha akıllı olmasındandır.

Her zaman dünyanın en iyi futbolcusu olmak istedim. Bunun için hep çok çalıştım. Ama en iyi olamadım. Hepsi bu.

Yedek beklemeyi bilmeyen futbolcu, büyük futbolcu olamaz.

2.86/5 (7)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺