Zendaya Sözleri

Zendaya’nın Özlü Sözleri, Zendaya’nın Güzel Sözleri, Zendaya’nın Aşk Sözleri, Zendaya’nın Twitter Sözleri, Zendaya’nın Sözleri.

Amerikalı şarkıcı ve dansçı Zendaya Maree Stoermer Coleman ya da bilinen adıyla Zendaya’nin sözleri:

Birçok insan o moda haftasından önce beni tanımıyordu. İnsanların beni televizyondan ya da şarkılarımdan tanımaması ve sanatın farklı bir dalı olan moda üzerinden tanıması çok güzeldi. O haftanın bize vermiş olduğu avantajları gördük. Sokakta öylesine yürüseydik bile en harika şeyleri giyerdik. Ben ve stilistim moda haftasını öyle düzenledik. Gittik ve moda haftasını fethettik! Benim için harika bir haftaydı.

İlk olarak kendinize odaklanırsanız aşk harika bir şey.

Benim tüm Zswaggers’larımın Sevgililer Günü kutlu olsun! I ♥ U!!. –  Sevgililer Günü’nde attığı tweet. –

Dans etmeyi ve şarkı söylemeyi çok seviyorum.

Bazen kitap okumak için zaman olmuyor. Özellikle kitaplar film yapıldığında çok beğeniyorum. Ama bazen insanın başı ağrıyor bu durumlarda kitap okumak çok iyi bir zihinsel faaliyet oluyor. Bazen iyi bir kitap okuduğumda ‘’Vay be bundan iyi bir film olur’’ diyorum kendi kendime.

Benim müziğim farkı ve cesaretli.

Arkadaşlarım bana ”Boo” diye hitap eder.

Zapped filminin konsepti gerçek dışı olsa da biraz gerçeğe yakın yapmaya çalıştım böylece herkes hikâyeyle iletişim kurabilecek. Benim karakterim insanları olduğu gibi sevilmesi ve onların içinde bulundukları durumu anlaması gerektiğinin farkına varıyor. Biraz zorlama olmasına rağmen aile için eğlenceli ve sevimli bir film. Bence herkes filmden keyif alabilecek ve iletişim kurabilecek. Herkes kendisine yakın olan karakteri bulabilecek. İnsanların filmden bunu anlayacağını düşünüyorum.

Trend’lere inandığımı bile düşünmüyorum. Akımları belirleyen ve yeni akımlar bulan kişi olmayı seviyorum.

Rol modelleri her zaman ebeveynler olur. Onlar gerçekten rol modelleri. Onların hatalarından öğrenirsiniz, onlar size bir şeyler öğretirler; doğruyu ve yanlışı. Benden büyük birçok kardeşim daha var ve ebeveynlerim arasında bir basamak olan başka insanlara da sahip olmam harika; bir nesil boşluğu.Zendaya resimleri sozleri

İnsanlar şimdiden benim Disney’de ki arka planımdan dolayı hakkımda bir şeyler tahmin etmeye başladı. Duyabileceğiniz en yakın arkadaşça, en sersem ve havalı müziği vermeye çalıştım ve hepiniz beğeneceksiniz. Başardım ve bundan çok gurur duyuyorum. Yapmayı sevdiğim türde bir müzik buldum ve aileler içinde uygun olduğu için çok mutluyum. Hareketli ve R&B, Pop karışımı bir müzik yaratmak istedim. İnsanların bana karşı kötüleşmeden dinleyebileceği kendi müzik tarzımı yaratmaya çalıştım. Bence dünyanın en iyi sanatçıları mesela Micheal Jackson gibi onlar şarkılarında lanet etmiyor ya da delice şeyler yapmıyor sadece insanların şarkılarından keyif almasını istiyor.

Bella’yı çok seviyorum. Neredeyse her dakika beraberiz; birlikte okula gidiyor, birlikte çalışıyoruz. Onu artık kardeşim gibi görmeye başladım. – Bella Thorne hakkında. –

Bu bayan geçen gece tam burda kalbime dokundu. Seninle tanıştığım için çok mutluyum ve onur duyuyorum @ddlovato #muchlove #inspired. – Demi Lovato hakkında attığı tweet. –

2.33/5 (3)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺