YouTube-Hui Ying

YouTube Hakkında Yazılan Kitaplar, YouTube Üzerinden Ücretsiz Olarak Reklam Nasıl Yapılır, YouTube Kısaca Nedir, YouTube’da Video Paylaşımı Sayesinde Nasıl Para Kazanılır, Hui Ying’in YouTube Video Paylaşımı Sayesinde Para Kazanmak ve Ücretsiz Olarak Reklamını Yapmak Kitabını Oku, Hui Ying’in YouTube Video Paylaşımı Sayesinde Para Kazanmak ve Ücretsiz Olarak Reklamını Yapmak Kitabı Hakkında.

Hui Ying’in YouTube Video Paylaşımı Sayesinde Para Kazanmak ve Ücretsiz Olarak Reklamını Yapmak kitabı Pegasus Yayınları tarafından 2007 yılında yayımlandı.

Pegasus Yayınları tarafından yayımlanan Hui Ying’in YouTube Video Paylaşımı Sayesinde Para Kazanmak ve Ücretsiz Olarak Reklamını Yapmak kitabı 160 sayfadan oluşmaktadır.

Hui Ying’in YouTube Video Paylaşımı Sayesinde Para Kazanmak ve Ücretsiz Olarak Reklamını Yapmak kitabından alıntılar:

Video Paylaşımı Sayesinde Para Kazanmak ve Ücretsiz Olarak İşinizin Reklamını Yapmak

İşte 1,7 Milyar Dolarlık YouTube’un Gerçek Öyküsü

Steve Chen ve Chad Hurley isimli iki gencin şubat 2005’te kurduğu YouTube 1.5 yılda nasıl devbir şirket olup Dünya devi Google’a Satıldı. Müthiş Bir Öykü… Heyecan Verici

Dünyanın En Büyük Video Paylaşım Sitesi Hakkında Bilmek İstediğiniz Her şey

Kendiniz ve İşiniz YouTube’dan Ne Öğrenebilir…

Video Paylaşım Sayesinde Nasıl Para Kazanırsınız, Kendinizin ve İşinizin Reklamını Ücretsiz olarak Nasıl yapabilirsiniz…

Günümüzde, dünyadaki insanlar Youtube’u bilenler ve Youtube’u bilmeyenler olarak ikiye ayrılabilir. Youtube size yalnızca işinizin tanıtımını yapmakla kalmaz, ayrıca siz sahip olduğunuz içerikler için para kazanabilirsiniz. Şimdi sizin ekstra para kazanmak için Youtube’dan faydalanmayı öğrenme ve boş zamanlarınızı neredeyse sıfır yatırımla paraya dönüştürme zamanıdır.

Youtube inanılmaz derecede popülerdir. İnsanlar video seyretmek için bu web sitesini tercih etmektedir. Her gün 65.000 yeni video Youtube sitesine yüklenmektedir ve her gün tüm dünyadan 100 milyon insan bunları seyretmektedir. Bir araştırmaya göre, Youtube’un kısa yaşamı süresinde insanlar 9305 yıllarını onu seyrederek geçirmişlerdir.

Youtube her gün ortalama 12 milyondan fazla sayfa görüntüsüne sahiptir. Bu bedelsiz olarak reklam vermenin çok büyük bir yöntemidir.YouTube Hui Ying

Bu kitap sizi bir Youtube gurusuna dönüştürebilir. Burada gündelik olarak kullanabileceğiniz püf noktaları ile gerçek dünyada sermaye birikimi oluşturma fırsatı vardır. Böylece siz dünya etrafındaki birbiriyle bağlantılı herhangi bir bilgisayar ya da evinizdeki bilgisayarı kullanma rahatlığı içinde hem para kazanabilecek hem de tanıtım yapabileceksiniz.

2005 yılında ortaya çıktı, Youtube, web üzerinden video paylaşımı konusunda lider ve öncül olan bir web sitesidir.

2.33/5 (9)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺