Yolum Aşka Düştü-Meral Kır

Meral Kır’ın Yolum Aşka Düştü Kitabını Oku, Meral Kır’ın Yolum Aşka Düştü Kitabının Konusu, Meral Kır’ın Yolum Aşka Düştü Kitap Alıntıları, Meral Kır’ın Yolum Aşka Düştü Kitap Sözleri, Meral Kır’ın Yolum Aşka Düştü Kitabı Hakkında.

Aspendos Yayıncılık tarafından yayımlanan Meral Kır’ın Yolum Aşka Düştü 2015 raflarda yerini aldı. Meral Kır’ın Yolum Aşka Düştü kitabı 496 sayfadan oluşmaktadır.

Meral Kır’ın Aspendos Yayıncılık tarafından yayımlanan Yolum Aşka Düştü kitabından alıntılar:

Bir insana yapılacak en acımasız duaydı. Nefretin ve aşkın aynı kalbe ait olsun demek.

“Bir daha dünyaya gelirse âşık olacağı adamı insan ırkından seçmeye karar veren, şaşkın akademisyen Sena Tekin ve önce Sena’yı öpüp sonra, “Pardon, ben senin ağabeyin sayılırım,” diyen Ahmet Sancaktar’dan soluksuz okuyacağınız bir roman… Aşk, zor oyunları severdi ama bu bir oyun değildi; bu, tutkuya yenik düşenler ile yolu aşka düşenlerin savaşıydı.

Severek yaptığı bir işe, harika bir nişanlıya ve güzel dostlara sahip olan Sena’nın tüm hayatı televizyonda izlediği bir haberle alt üst olur. Özenle kurduğu dünyası yavaş yavaş yıkılırken, hayatını geri alacağına dair tüm umutlarını kaybetmenin eşiğine gelir. Ancak Sena’yı asıl korkutansa, yıllardır âşık olduğu Ahmet Sancaktar’ın onu korumak için her şeyi göze almasıdır. Çünkü artık genç kızın hem hayatı hem de kalbi tehlikededir.yolum aska dustu meral kir

Ünlü ve zengin Sancaktar Ailesi’nin hırçın, asabi ve ukala olarak tanınan üyesi Ahmet Sancaktar’ın sevdikleri için yapamayacağı şey yoktur. Ancak girdiği amansız kovalamacanın içinde Sena’yı korumak için yaptıkları kendisini bile şaşırtırken, Ahmet’i asıl korkutan şey ise ayağına dolanan aşktır. Karanlıktaki düşmanla savaşmak mı, yoksa aşka karşı gelmek mi daha zordu? Yaşayıp görmekten başka şansı yoktu.

3.56/5 (9)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺