Yolanthe Cabau Kimdir

Yolanthe Cabau KimdirGalatasaray’ın Futbolcu Wesley Sneijder’in Eşi Yolanthe Cabau Kimdir, Yolanthe Cabau Sözleri, Yolanthe Cabau Beyaz Show, Yolanthe Cabau Resimleri, Yolanthe Cabau’nun Oynadığı Filmler ve Diziler, Yolanthe Cabau Polis Akademisi: Alaturka, Yolanthe Cabau Valentino.

Yolanthe Cabau’nun Hayatı

Yolanthe Cabau, doğum adı Yolanthe Cabau Van Kasbergen’dir. Yolanthe Snejder Cabau, 19 Mart 1985 yılında İspanya’nın İbiza adasında doğdu.

Melez güzel Yolanthe Cabau’nun babası Xavier Cabau, annesi ise Richarda van Kasbergen’dir. Yolanthe Cabau’nun babası Xavier Cabau İspanyol, annesi Richarda van Kasbergen ise de Hollandalıdır.

Yolanthe Cabau’nun babası Xavier Cabau’nun diskoteklere, restoranlara ve barlara sahip ünlü biriydi. Yolanthe Cabau’nun babası Xavier Cabau’nun Ibiza Kralı olarak bilinen zengin birisiydi. Yolanthe Cabau’nun babası Xavier Cabau’nun yaşadığı mali sorunlar ve yakalandığı uyuşturucu bağımlılığından dolayı ailenin durumu kötüye gitmiştir. Aile içi şiddetten dolayı Yolanthe Cabau henüz 5 yaşında iken annesi Richarda van Kasbergen ile birlikte Hollanda’ya taşınmışlardır.

Yolanthe Cabau’nun 7 kardeşi vardır. Bunlardan 5 tanesi üvey olup babasının ikinci evliliğindendir.

Bir dönem Ibiza Kralı olarak bilinen Yolanthe Cabau’nun babası Xavier Cabau 53 yaşında ölmüştür.

Güzel oyuncu Yolanthe Cabau kariyer basamaklarını hızlı tırmanmaya başlamıştır. Oyunculuk ve modellik yapmakta olan güzelliği ile adından söz ettiren Yolanthe Cabau oynadığı diziler ve filmler ile başarıya giden yolda emin adımlarla devam etti. Yolanthe Cabau 2007-2009 yılları arasında şarkıcı Jan Smit ile ilişki yaşamıştır.

Yolanthe Cabau Hollanda’da sunuculuk, modellik ve oyunculuk yapmıştır.

Şarkıcı Jan Smit ile ilişki bittikten sonra 2009 yılında Hollandalı futbolcu Wesley Sneijder ile tanıştılar.

Güzel model Yolanthe Cabau, uluslararası aylık erkek yaşam tarzı dergisi olan FHM tarafından 3 kez En Seksi Hollandalı Kadın seçilmiştir. 2006, 2007 ve 2009 yıllarında FHM göre Yolanthe Cabau, En Seksi Hollandalı Kadın’dır.

Galatasaray’ın Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder ile güzel oyuncu Yolanthe Cabau 17 Temmuz 2010 yılında evlenmişlerdir.

Yardımseverliği ile de bilinen Yolanthe Cabau gelişmekte olan ülkelerde çocuklara cinsel istismara bir son vermeyi amaçlayan bir vakfın kurucu ve elçisi olarak görev yapmaktadır.

Yolanthe Cabau, Hindistan’da küçük yaşta evlendirilen kızlar için ‘Bir kızı özgür bırak’ projesini de başlatmıştır.

Yolanthe Cabau’nun ayrıca kendi iç çamaşır markası da vardır.

2013 yapımı Valentino ya da bazı siteler de Yalancı Sevgilim olarak adlandırılmış olan filmde Nienke karakterini canlandırmıştır.

Yolanthe Cabau, 16 Ocak 2015 tarihinde yayınlanan sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı Beyaz Show programına konuk olmuştur.

Başrollerinde Mehmet Ali Erbil, Peker Açıkalın, Sümer Tilmaç ve Elvin Levinler oynadığı 2015 yapımı Polis Akademisi: Alaturka filminde Yolanthe Cabau, Suzan karakterini canlandırmıştır.

Yolanthe Cabau Dizileri: Villa Genetica, Het glazen huis, Onderweg Naar Morgen, Costa!, Sprint!, Voetbalvrouwen, Flikken Maastricht, Van God Los, Bluf

Yolanthe Cabau Filmleri: Snowfevedaf, Turkse chick, Complexx, Het geheim van Mega Mindy, Zor Kazanç ( Pain and Gain ), Stuk, Valentino, Polis Akademisi: Alaturka

2/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.