Yıldız Tilbe Sözleri

Yıldız Tilbe’nin Resimli Sözleri, Yıldız Tilbe’nin Sözleri, Yıldız Tilbe’nin Özlü Sözleri, Yıldız Tilbe’nin Kapak Sözleri, Yıldız Tilbe’nin Damar Sözleri, Yıldız Tilbe’nin En Güzel Sözleri, Yıldız Tilbe’nin Anlamlı Sözleri, Yıldız Tilbe’nin En Güzel Sözleri.

Türkiye’nin en ünlü sanatçılarından biri olan Yıldız Tilbe‘nin en güzel anlamlı, özlü, kapak, damar, manalı, güzel resimli sözlerini sitemizde Yıldız Tilbe Resimli Sözleri sayfasında bulabilirsiniz.

Besteci, söz yazarı ve şarkıcı Yıldız Tilbe‘nin sözleri:

Hiç kimseyle dargınlığım yok! Hiç kimseyle dargınlığı sürdürmeye değmez. Hayat o kadar uzun değil. Eğer ölümsüz olsaydım kimseyle konuşmazdım. İbrahim Tatlıses’in albümü hayırlı uğurlu olsun. Herkes kendi bayrağını taşıyor. Onun gibi bir ses daha gelir mi? Herkes bir tane dediğim gibi kimseden ikincisi yok. Renkli Sayfalar programında İbrahim Tatlıses ile ilgili sözleri.

Dünya fani Allah Baki, Şükürler olsun Allaha. Verdiklerine de vermediklerine de çook şükür. Hiç üzülmüyorum ne üzülcem sizde üzülmeyin. Sevinin. Hoşçakalalım. Yıldız Tilbe’nin gnçtrkcll’liler için hazırladığı Anti-Sevgililer Günü Reklamının Turkcell’in internet sitesi ve Youtube kanalından kaldırılması üzerine attığı tweetler.

Yüreğime dokundun adam öyle gitmek yok!

Yıkılmadım ama ayakta da değilim.

Kurmuyorum artık benim olmayacak hiç bir şeyin hayalini, arayıp sormayan kişilerin illaki vardır hasret giderdiği birileri.

Sipariş üzerine yazmıyorum. Toplam iki yüz şarkım var. Bu da toplam on dört saat yapıyor. Yirmi yıldır hep aynı on dört saati söylüyorum ‘delikanlım’ tüm zamanların aşk şarkısıdır. Bir daha kimse bir erkeğe böyle hitap edemeyecek. Biz kenar mahalleden geldik, jilet gibi adamların içinden geldik.

Ben yapamıyorum ama siz yapın. Sizi döküp kıran insanların hayatından, bir şey demeden çekip gidin. Düzeltmeye çalışmayın, düzelemeyecekler.

Bazen hislerimi anlatacak kelime bulamıyorum, yeni kelimeler türetiyorum. Kahroloji diye bir şey buldum mesela. Irsi galiba bende bu kahroloji…

Olmadığın saatleri geri alsam hasretini tanımasam.

Bunu ailem dışında kimseye söylemedim. Çok şükür ki daha önceden çocuğum olmuş. Yoksa bu durum beni yıpratabilirdi. Hastalığı dönemimde büyük bir aşk yaşadım, çok aşıktım. Sadece onu düşünüyordum. Sürekli aklımdaydı. İnsanın bir derdi olunca o vücudunda bir sorun olarak çıkabiliyor. Hastalandıktan sonra kendisini tamamen unuttum. Şimdi her şeyin o kadar kafaya takılmaya değer olmadığını, gereksiz şeylerle üzülmemem gerektiğini öğrendim. 2004 yılında rahim kanserine yakalanan Yıldız Tilbe, Ankara Hacettepe Tıp Fakültesi’nde tedavi görmüş ve ameliyat olmuştur. Daha sonraları bu dönemleri bu sözlerle anlatmıştır.

Kadının yüzünde bir gülüş ol yeter. O kalbinin ortasına senin heykelini diker.

Sen çare arıyorken, o bahane arıyorsa; Bırak gitsin.

Bize düşman olanları da biz sevdik oğlum. Onlar düşmanlık etme cesaretini bizim sevgimizden aldılar.

Kötü günleri tek başına atlatmış olan kadını, güzel şeyler vaat edip kandıramazsın.Yildiz Tilbe Resimli Sozleri

Kötüye bir şey olmayacak diye, Allah belanı vermeyecek mi sanıyorsun!

Muhtaç kalın ulan, geceler boyu ağlattığınız insanlara.

Ben ne besteler yırttım attım çöpe. Sırf gençler intihar etmesin diye.

Benden gitmiş olabilirsin buna saygım var. Lakin bir başkasında beni aramaya kalkışma. Çünkü kimse bir gençlik daha harcamaz uğruna.

3.91/5 (674)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.