Yeşil Yol Replikleri

Yeşil Yol Filminden En Güzel Replikler, Yeşil Yol Filminden En Güzel Resimli Sözler, Yeşil Yol Filminden En Güzel Resimli Replikler, The Green Mile Filmi Replikleri, The Green Mile Filmi Sözleri, Yeşil Yol Filmi Unutulmaz Replikleri, Yeşil Yol Filmi Unutulmaz Sözleri, Yeşil Yol Filmi Paul Edgecomb Replikleri, Yeşil Yol Filmi Paul Edgecomb Sözleri, Yeşil Yol Filmi John Coffey Replikleri, Yeşil Yol Filmi John Coffey Sözleri, Yeşil Yol Filmi Tom Hanks Replikleri, Yeşil Yol Filmi Tom Hanks Sözleri, Yeşil Yol Filmi Michael Clarke Duncan Sözleri, Michael Clarke Duncan Replikleri.

Stephen King’in ‘The Green Mile‘ Türkçe’ye ‘ Yeşil Yol ‘ olarak çevrilen unutulmaz romanından aynı adla sinemaya uyarlanan filmin başrollerinde Paul Edgecomb karakteri ile Tom Hanks ve John Coffey karakteri ile de Michael Clarke Duncan oynamaktadır. Bu unutulmaz filminden replikler:

Bu dünyada öyle şeyler oluyor ki, Tanrı’nın neden izin verdiğini merak ediyorum.

Yolda olan yolda kalır… Bu hep böyle olmuştur.

Hayatımda yapmaktan gurur duymadığım şeyler yaptım, ama ilk defa cehennemin gerçek tehlikesini hissediyorum.

Hepimiz hakkında düşünüyorum. Kendi yeşil yolumuzda yürüyoruz, her birimiz kendi zamanında.

Kıyamet gününde, Tanrı’nın önünde dururken, bana neden onun gerçek mucizelerinden birini öldürdüğümü sorarsa, ona ne diyeceğim? Görevim olduğunu mu?

Yoruldum, patron. Yollarda, yağmurda yalnız bir güvercin gibi olmaktan yoruldum. Hiçbir zaman ne yapacağımı, nereye gideceğimi, söyleyecek bir dostum olmamasından bıktım artık. En çok ta insanların birbirine kötü davranmasından bıktım. Dünyada her gün hissettiğim ve duyduğum acıdan bıktım. O kadar çok var ki sanki kafama cam parçaları sokuluyor. Her zaman, her zaman… Anlayabiliyor musun beni patron. Her zaman bu acıyı taşıyorum.yesil yol resimli replikleri

Karanlıktan korkuyorum patron lütfen ışığı kapatma.

Ne yapmamı istediğini söyle. Seni çıkarmamı ister misin? Kaçmana izin vermemi; ne kadar uzağa gideceğini görmek için.

Lütfen patron, o şeyi yüzüme kapama. Beni karanlıkta bırakma. Ben karanlıktan korkarım.

Sen istesen de istemesen de geçmiş seninle yüzleşiyor.

4.08/5 (51)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.