Yedi Gezegenin Sırrı-Mustafa Öncel

Mustafa Öncel’in Müthiş Kurgusu İle Merak Uyandıran Romanı; Yedi Gezegenin Sırrı

Mustafa Öncel’in Yedi Gezegenin kitabı Sırrı Cinius Yayınları etiketi ile 2012 yılının Ekim ayında piyasaya çıktı.

Cinius Yayınları tarafından yayımlanan Mustafa Öncel’in Yedi Gezegenin kitabı 224 sayfadan oluşmaktadır.

Erken uyarı uydularında, görevliler şaşkınlıklarını gizleyemediler. Önlerindeki filonun çokluğundan yıldızların ışıkları görünmüyordu…

Geçmişlerinden gelen bir sır, geleceklerini yok etmek isteyen bir düşman, büyük bir saldırıdan kurtulan küçük bir grubun hayatta kalma mücadelesi…

Atalarının çok önceden bilip hazırladıkları kurtuluş planı işe yarayacak mı yoksa istilacılar onları yok mu edecek… Hayatlarındaki büyük sırrı öğrenebilecekler mi?

Mustafa Öncel’in Yedi Gezegenin kitabından alıntılar:

Saltuk sadece on kişinin çalıştığı bu küçük üste olmaktan iyice bunaldığını hissediyordu.

Evrenin Güçleri sizinle olsun Sayın Başkanım. Yediler Meclisi toplantıya hazır, sizi bekliyoruz.

Uzay üssü RAY hangarı çok hareketliydi, inen mekiklerden çıkan birkaç geç kalmış delege gergin yüzlerle toplantı odasına doğru koşuyordu.

Ama hatırlatmama izin verin, bundan yüzyıl kadar önce Da Gontlarla savaşmış ve onları sistemimizden atmıştık. Eğer zorunlu kalırsak bunu tekrar yapabiliriz.

Sorumluluğu bana atmak istiyor. Savaşı başlatan ben olursam kötü giden her şeyin sorumlusu olacağım. Halkını sonsuz bir savaşa sürükleyen adam olacağım. Ama başka ne yapılabilir ki?

‘’Her şeyin bir çaresi mutlaka bulunur.’’ Annesi ne zaman üzülse bunu söyler ve daima bir çare bulmayı da başarırdı.

Yüzbaşı Kahan belli belirsiz başını salladı. İmkânsızı başarmaya çalışacaktı, aslında onun için mucize yaratmak hiç sorun olmamıştı şimdiye kadar.

Evrenin Güçleri seninle olsun Safka, hemen geliyorum.Yedi Gezegenin Sirri Mustafa oncel

Eğer Evrenin Güçleri yardıma koşmazsa yakında hepsi ölecekti. Ama Kahan Evrenin Güçlerinin acil durumlarda ortaya çıktığını hiç görmemişti, zaten onların her zaman güçlüden yana olduğuna inanıyordu.

Üç yıldır evi olan üs şimdi sadece bir enkazdı. Zaman zaman ana kütleden ayrılan bir parça, dumanlar saçarak uzayın derinliklerine savruluyordu. O zaman Urso bittiğini anladı. Gerçekten bitmişti.

2/5 (2)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺