Yazar Olmak İstiyorum-Paola Zannoner

Mia’nın Günlüğü Yazar Olmak İstiyorum Kitabının Yazarı Kimdir, Paola Zannoner’in Mia’nın Günlüğü Yazar Olmak İstiyorum Kitabının Konusu Nedir, Paola Zannoner’in Yazar Olmak İstiyorum Kitabının Özeti, Paola Zannoner’in Yazar Olmak İstiyorum Kitabının Sözleri, Paola Zannoner’in Yazar Olmak İstiyorum Kitabı Hakkında.

Paola Zannoner’in Yazar Olmak İstiyorum kitabı 2012 yılında Altın Kitaplar tarafından yayımlandı. Altın Kitaplar tarafından yayımlanan Paola Zannoner’in Yazar Olmak İstiyorum kitabı 352 sayfadan oluşmaktadır.

Paola Zannoner’in Mia’nın Günlüğü Yazar Olmak İstiyorum kitabının konusu ise; Kitapta, bir yazarlık okuluna girmek için düzenlenen yarışmaya katılmaya hazırlanan Mia’nın öyküsünü konu ediyor.

Paola Zannoner’in Türkiye’de Altın Kitaplar tarafından yayımlanan Yazar Olmak İstiyorum kitabından alıntılar:

Öykü yaratmak için gerekli sırların paylaşıldığı büyüleyici, eğlenceli ve duygusal bir roman…

Mia, yazar olma hayalleri kuran on üç yaşında bir genç kızdır. Ünlü bir yazarlık okulunun seçmelerine katılarak hayallerini gerçeğe dönüştürmek ister.mianin gunlugu Yazar Olmak istiyorum Paola Zannoner

Katılacağı yarışmanın seçici kuruluna özgün bir metin sunabilmek için eski günlüklerini okumaya başlayan Mia, geçmiş ile şimdiki hayatı arasında hayali de olsa duygu dolu bir yolculuğa çıkar.

Yazar Olmak İstiyorum, Paola Zannoner’in Türkiye’de yayımlanan ilk kitabıdır. Zannoner, bir genç kızın yazarlık hayalleriyle yazı yazma tekniklerini harmanlayarak genç okurlara yeni ufuklar ve yeni yollar keşfetmenin kapılarını aralıyor.

2.77/5 (13)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺