Yaşamayı Öğrendiğim Gün-Laurent Gounelle

Laurent Gounelle’nin Yaşamayı Öğrendiğim Gün Romanının Konusu, Laurent Gounelle’nin Yaşamayı Öğrendiğim Gün Romanının Özeti, Laurent Gounelle’nin Yaşamayı Öğrendiğim Gün Romanından Sözler, Laurent Gounelle’nin Yaşamayı Öğrendiğim Gün Kitabından Alıntılar, Laurent Gounelle’nin Yaşamayı Öğrendiğim Gün Kitabı Hakkında.

Laurent Gounelle’nin Yaşamayı Öğrendiğim Gün romanı Pegasus Yayınları tarafından yayımlandı.

Pegasus Yayınları’ndan çıkan Laurent Gounelle’nin Yaşamayı Öğrendiğim Gün romanının Türkçe çevirisini Hasan Can Utku yapmıştır. Hasan Can Utku’nun Türkçe çevirisini yaptığı Laurent Gounelle’nin Yaşamayı Öğrendiğim Gün romanı 288 sayfadan oluşmaktadır.

Laurent Gounelle’nin Yaşamayı Öğrendiğim Gün romanından alıntılar:

Bir pazar günü güzel havadan faydalanmak için dışarı çıkıyorsunuz. Sokaklarda amaçsızca gezerken yanınıza yaklaşan bir Çingene, falınıza bakmak için birden elinizi yakalıyor. Alt tarafı bir fal, ne olabilir ki… Ama Çingene’nin gözleri bir anda fal taşı gibi açılıyor ve korkudan donakalıyor. Sonunda ağzından tek bir cümle çıkıyor: “Öleceksin!”

Tam da hayatında yolunda gitmeyen şeyler için endişelendiği bir zamanda yaşanan bu olay Jonathan’ın gözlerini açar. Ardından Jonathan kendini bulmak için bir yolculuğa çıkar. Bu yolculuk ona yeni kapılar açacak ve artık hayatı hiç de alıştığı gibi olmayacaktır. Ne de olsa hem kendine hem de dünyaya dair bütün bakış açısını değiştirecek deneyimler yaşamış ve sivri yerleri törpülenmiştir…

Bu roman gerçek bilimsel deney ve verilerin çekiciliğini kullanarak kendi varlığımıza, başkalarıyla olan bağlarımıza yeni bir ışık tutup gölgelerimizi aydınlatırken, hayatımıza da taze ve iç açıcı bir nefes getiriyor. Laurent Gounelle’den insana ve insani ilişkilere dair aydınlatıcı, yeni bir roman.

Laurent Gounelle, mutluluk ve sevgi öğretilerinin edebi kralı. ELLEYasamayi ogrendigim gun Laurent Gounelle

Muhteşem bir roman. Umut ve sevgi dolu… Questions de femme

Dünyaya iyilik getirecek yapıcı bir kitap. Ouest-France

Hayatın özünün, yaşarken kurduğumuz bağlar olduğunu hatırlatan enfes bir roman. Metronews

2.5/5 (4)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.