Whatsapp Instagram Resimli Cuma Mesajları

Whatsapp En Güzel Resimli Cuma Mesajları ve Sözleri, Whatsapp Cumanız Mübarek Olsun Mesajları, Whatsapp Hayırlı Cumalar Mesajları Sözleri, Whatsapp Durum Bildirimi Cuma Sözleri, Instagram Resimli Cuma Mesajları Sözleri, Instagram En Güzel Cuma Mesajları Paylaş.

Daha önceki yazılarımızda Cuma Mesajları‘nı, En Güzel Cuma Mesajları‘nı ve Cuma İle İlgili Hadisler ve Ayetler‘i paylaşmıştık.

Şimdi bu yazımızda Whatsapp’ta veya Instagram’da paylaşmak isteyenler için en güzel resimli Cuma mesajları:Whatsapp instagram resimli cuma mesajlari sozleri

Allah’ım! İlahi kudretin ve önü alınamaz merhametin ile beni ve sevdiklerimi kuşat. Bizlerin kalplerine aydınlık ver. Amin.

Allah’ım, Sen benim Rabbimsin; Senden başka ilâh yoktur. Beni Sen yarattın; ben Senin kulunum ve gücüm yettiğince Sana olan ahdime ve vaadime bağlıyım. İşlediğim kötülüklerin şerrinden Sana sığınırım. Üzerimdeki nimetlerini itiraf eder; günahlarımı da ikrar ederim. Beni bağışla, zira günahları bağışlayan ancak sensin. Cumamız Mübarek olsun.

Anlatmaya dilde lisan yetmiyor, utancından durdu kalem gitmiyor, ne yapsak da bizde kusur bitmiyor; olmuşuz bir kere isyana tabi, kurtar bizi Yarabbi. Cumanız hayırlı ve mübarek olsun.Whatsapp instagram cuma sozleri

Bu güzel cuma gününde, rahmetin gök yüzünden yağarken, sana açılan elleri ve çekilen salavat şerifleri boş çevirme Allah’ım. Hayırlı Cumalar dilerim.

Bugün Cuma günüdür. Dinim İslam dinidir. Cumanız mübarek olsun Müslüman kardeşim.

Cennetine davet et Allah’ım kabrimizde rahatlık, sıratta selamet, tatlı canımız sana emanet, son nefesimizde selametler ihsan eyle.

Duaların geri çevrilmeyeceği bugünde rabbim dualarımızı kabul etsin. Güzel Mevla’m bizleri rahmetinden mahrum bırakmasın. Hayırlı Cumalar.Whatsapp instagram cuma mesajlari

Elif Allah, Nur Muhammed tez selamet, hayırlı cumalar Lailahe illallah ve cellehü edası ile Rabbim muradımızı ver melekler duası ile.

Gününüz nurlu, nefesiniz huzur dolu, sağlıklı ve sıhhatli iman dolu, sabrınız bol şükrünüz daim olsun. Hayırlı nurlu Cumalar.

Hayırlı Cumalar. Cumanız Mübarek Olsun.

İlahi Yarabbi son nefesimde kendime malik olmadığım zaman bu duamı sana emanet ederim.

İmkânların bittiği yerde iman vardır. Derdin ne kadar büyük olursa olsun, derdinden büyük Allah vardır. Cumanız Mübarek Olsun.

Kabir suallerimiz ahsan eyle, cennetinle cemalini cümleyle beraber bana da nasip eyle.

Mutluluk yakanıza yapışsın, huzur ayağınıza dolaşsın, sevinç ellerinize bulaşsın, güzellikler kirpiklerinizi ıslatsın İnşallah. Cumanız mübarek olsun.Whatsapp instagram cuma mesajlari resimli sozler

Ne muhtacına muhtaç olayım, ne de muhtacının başına taç olayım. Muhtaç eyleme Ya Rab! Muhtaç olacaksam bir sana muhtaç olayım. Hayırlı nurlu Cumalar.

Ne yaprağınız kurusun ne gülünüz solsun, her tuttuğunuz altın olsun. Avuçlarınız semada dudaklarınız duada olsun. Her an ve her gün dualarınız kabul Cumanız mübarek olsun.

O günde öyle bir saat var ki, Müslüman bir kul o saate denk getirerek Allah’tan hayırlı bir şey isterse, Allah onun isteğini verir. Hz. Muhammed ( Müslim, Ebu Davud )Whatsapp instagram cuma hadis mesajlari

Selatü selaya yolladım Mevla’ya, sen cümlemizin muradını ver gelecek Cuma’ya.

Sen ki; suskun gönüllerde saklı kalanları bilirsin, ne arzu ediyorsak en hayırlısından ver bize Rabbim. Hayırlı Nurlu Cumalar.

Umutsuz kapılar vardır açılmaz, Rabbimin kapısı büyüktür, kapanmaz. Sen umudunu kaybetme Rabbim kulunu bırakmaz. Hayırlı Cumalar.

Ve bir ayetin sıcaklığı sarıyor yüreğimi. Allah sabredenle beraberdir.cumaniz mubarek olsun mesajlari

Ya Celil, etme zelil, gönder delil. İlahi Yarabbi hacetimi rahmet deryasına ulaştır, duaya açılan elleri icabete eriştir.

Ya Rabbi cumayı en bereketli gün yaptığın gibi bizi de o günün bereketiyle bereketlenenlerden eyle. Cuma’mız Mübarek Olsun. Hayırlı Cumalar.

1.33/5 (3)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.