Wentworth Miller Sözleri

Prison Break Dizisinin Michael Scofield’u Wentworth Miller’in Söylediği Sözler.

Wentworth Miller tam adı Wentworth Earl Miller III olan yakışıklı oyuncunun sözlerine yer vermeden önce kısaca Wentworth Miller kimdir, Wentworth Miller’in hayatından bahsedelim.

Wentworth Miller, 2 Haziran 1972 tarihinde İngiltere’de doğdu. Birçok dizi ve filmde rol alan İngiliz doğumlu Amerikalı oyuncu Wentworth Miller’in büyük çıkışı ise özgün adı Prison Break olaran Büyük Kaçış dizisidir. Büyük Kaçış dizisinde canlandırdığı Michael Scofield karakteri ile bir anda birçok kişi tarafından tanınan bir isim haline geldi.

Oynadığı filmler ve diziler ile adından söz ettiren oyuncu Wentworth Miller, eşcinsel olduğunu açıklamıştır. Gey olduğunu açıklayan sinema ve dizi oyuncusu Wentworth Miller, Gay olduğunu açıklayan ünlü oyuncular arasında yer almıştır.

185 cm boyundaki oyuncu Wentworth Miller; Dinotopia, The Flash, House MD, Prison Break gibi dizilerde rol almıştır.

Wentworth Miller’in hakkında bilgiler verdikten sonra şimdi Wentworth Miller’in sözlerini paylaşmakta sıra.

Wentworth Miller’in sözleri:

Koleje başladığımda, oyunculuk aslında bana çok riskli bir iş gibi görünüyordu. Bütün arkadaşlarım Wall Street’e veya hukuk fakültelerine başvurdular. Ama ben sonunda riske girmeyi tercih ettim.

Gece hayatından hoşlanmıyorum.

En sevdiğim oyun Scrabble’dır.

Köfte ve spagetti çok seviyorum. Özellikle babaannemin yaptığı parmesan peynirli spagettiye bayılıyorum.

Kedilere ve köpeklere alerjim var.

Eşcinsel olduğumu söylemek için birçok fırsatım oldu fakat ben söylemedim. Aileme, arkadaşlarıma ve zaman içinde güvendiğim arkadaşlarıma söyledim. Dürüstlükten ödün vermek ve kimliğimi açıklamak arasında seçim yapmama istendi. Fakat ben ilkini seçtim ve yalan söyledim. Saklamayı seçtim. Çünkü kimliğimi açıklama fikrini düşündüğümde bu fikrin beni ve uğruna çok çalıştığım kariyerimi nasıl etkileyeceğini korkuya kapıldım. wentworth-miller-sozleriKorkuyla ve öfkeyle. Ve uzun yıllar boyunca büyümüş inatçı bir kararlıkla duruşumdan, gerçeğimi konuşmamdan ilham alabilecek ya da etkilenecek çocukları düşündükçe ilk düşündüğüm şey ısrarla ”Hayır, istemiyorum” oldu. Bu kariyeri elde etmek için on yıllar harcadım. Tek başıma. Ve belirli bir bakış açısından sahip olduğum tek şey ise bu. Fakat şu an bunu, hiç tanışmadığım ve varlığından bile emin olmadığım biri için riske atıp, bir rol modeli olmak zorundayım. O zamanlar bu bana hiçte mantıklı gelmedi. Ayrıca bu akşam burada bulunan birçoğunuz gibi büyürken ben de bir hedeftim. Doğru bir şekilde konuşarak, doğru bir şekilde durarak…

3.29/5 (7)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺