Walt Disney Sözleri

Çizgi Film Karakteri Mickey Mouse Miki Fare’yi Kim Yarattı, Walt Disney’in Bankacılar İle İlgili Sözleri, Walt Disney’in En Ünlü Sözleri, Walt Disney’in Özlü Sözleri, Walt Disney’in Resimli Sözleri, Walt Disney’in Mickey Mouse Miki Fare Disneyland Hakkındaki Sözleri, Walt Disney’in Unutulmaz Sözleri, Walt Disney Hakkında.

Walt Disney, farelerden korkmasına rağmen İngilizcesi adı Mickey Mouse olan Miki Fare gibi çizgi film tarihinin en ünlü fare kahramanını yaratmıştır.

Disneyland ve Walt Disney Resort gibi mekanlar da Walt Disney’in eserleridir.

Mickey Mouse karakterinin yaratıcısı Amerikalı yapımcı, yönetmen, senarist, seslendirmen ve animatör Walt Disney’in sözleri:

Bankacılara hayal gücünü, teminat olarak gösteremiyorsunuz. Hayallerini nasıl gerçekleştireceğini bilen bir insanın ulaşamayacağı hedef olmadığına inanıyorum. Hayalleri gerçek kılmanın dört kuralı vardır; merak, öz güven, cesaret ve tutarlılık. Bence bunların en önemlisi öz güven. Bir şeye inanacaksanız, ona yüzde 100 sonuna kadar, sorgulamadan inanın. Bankacıları, Disneyland’ın iyi bir yatırım olduğu konusunda asla ikna edemedim. Çünkü onlara hayal gücünü, bir teminat olarak gösteremiyorsunuz. Disney’de geçmişe bakarak çok vakit geçirmeyiz. Hep ileriye gideriz, açılmamış kapıları açar, yapılmamışları yaparız. Çünkü bizler, meraklı insanlarız. Ve merakımız bize hep yeni yollar gösterir.

Hayal edebilirseniz yapabilirsiniz. Her şeyin bir fareyle başladığını hiç aklınızdan çıkarmayın.

Bankacılara hayal gücünü teminat olarak gösteremezsiniz.

Endişe edenler endişe ederken, planlayıcılar planlarken ve muhasebeciler neden satın alamadığımızı hesaplarken, ben işi başlatmakla meşgul oluyorum.

Bütün hayallerimiz gerçek olabilir, eğer onları ikna edebilecek cesaretimiz varsa.

İmkansızı yapmak bir çeşit eğlencedir.

Dünyadaki herkes bir zamanlar çocuktu.

Mickey Mouse’u tanıdığım bütün kadınlardan daha çok seviyorum.

Eğer hayal edebildiğin bir şeyse, yapabilirsin. Onların peşinden gidecek cesaretin varsa, bütün rüyaların gerçek olabilir.

Başlamanın en iyi yolu, konuşmayı kesip, yapmaya koyulmaktır.

2.81/5 (26)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.