Vini Uehara Sözleri

Wattpad Yazarı Olan Büşra Küçük’ün Kötü Çocuk Sayesinde Türkiye’de Geniş Bir Hayran Kitlesi Olan Vini Uehara‘nın Söylediği Sözler.

Bu yazımızda Vini Uehara’nın sözlerine yer vereceğiz ayrıca Vini Uehara‘nın hayatını merak edenler Vini Uehara Kimdir başlıklı sayfamızda yakışıklı manken Vini Uehara ile ilgili bilgilere ulaşabilir.

Brezilyalı manken Vini Uehara‘nın sözleri:

Beni bu kadar tutkuyla sevdiklerini bilmiyordum. Ama Instagram’daki yorumlardan iyi kötü bir fikrim olmuştu. İlk başlarda anlamadım, fotoğraflarımın altına sürekli ‘Meriç’ yazıyorlardı. Bunun Türkçe’de ‘Selam’ ya da ‘Beğendim’ tarzı bir şey olduğunu sandım başlarda. Google Translate’e ‘Meriç’ yazdım, bir sonuç alamadım. Takipçilerim arttıkça merakım arttı. Sonra Mavi’den ve Büşra Küçük’ten mail aldım, durumun ne olduğunu anladım. Hürriyet gazetesinin Vini Uehara ile yapmış olduğu röportajdan alıntıdır.

Ülkem Brezilya’da tanınıyorum. Avrupa’da da beni takip edenler var. Ama hiçbiri buradaki hayran kitlem ile kıyaslanamaz. Hürriyet gazetesinin Vini Uehara ile yapmış olduğu röportajdan alıntıdır.

Benim ülkemde fazla erkek moda blogger yok. O yüzden biraz riskliydi, alacağım tepkilerden emin değildim. Ama beni sevdiler. Filipinler’den, Avustralya’dan, Japonya’dan hayranlarım oldu. Sonra Türk hayranlarım devreye girdi ve bütün hayatım değişti.Vini Uehara Sozleri Hürriyet gazetesinin Vini Uehara ile yapmış olduğu röportajdan alıntıdır.

Ben bir model değilim, blogger’ım. Hürriyet gazetesinin Vini Uehara ile yapmış olduğu röportajdan alıntıdır.

Merhaba Türkiye. Sizi çok seviyorum.

Ayakkabıları çok seviyorum. Yetmiş çiften fazla ayakkabım vardır.

3.93/5 (14)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺