Vini Uehara Kimdir

Wattpad’in En Çok Okunan Hikâyelerinden Olan Daha Sonra Kitap Haline Gelen Büşra Küçük’ün Kötü Çocuk Kitabının Kapağında Resminde Kullandığı Vini Uehara Kimdir?

Vini Uehara 15 Ocak 1990 tarihinde Güney Amerika’nın en büyük şehrinden biri olan Brezilya’nın Sao Paulo şehrinde doğdu. Vini Uehara’nın babası oyuncu ve müzisyendir. Vini Uehara’nın Aime isimli bir ablası vardır. Vini Uehara annesi ve köpeği ile birlikte yaşamaktadır.

Brezilyalı genç blogger Vini Uehara modellik yapmaktadır. Vini Uehara fotoğrafçılık ve tasarımcılıkla da yakından ilgilenmektedir.

Vini Uehara’nın Türkiye’de Nasıl Meşhur Oldu?

Genç kızların özellikle de Türk kızlarının çok sevdiği yakışıklı Vini Uehara’nın Türkiye’de tanınmasının en önemli nedenlerinden biri de Wattpad’in çok okunan yazarlarından Büşra Küçük’ün Kötü Çocuk kitabının kapak resminde Vini Uehara’nın resmini kullanmasıdır.

Kötü Çocuk Vini Uehara

İşin ilginç yanı ise Vini Uehara, Büşra Küçük’ün Kötü Çocuk kitabının kapak resminde kendi resmini kullanıldığı çok sonradan öğrenmesidir.

Vini Uehara’yı ayrıca Türk hayranları Mavi reklamlarından tanımaktadır. Vini Uehara’nın Türkiye çok geniş bir hayran kitlesi mevcuttur.

Vini Uehara’nın boyu 183 cm olup kilosu ise 62 kilogramdır.

Vini Uehara’nın hobileri arasında çizim, sinema, fotoğrafçılık, müzik vardır.

Vini Uehara KimdirVini Uehara’nın Türkiye’de birçok hayranı vardır. Vini Uehara Türkiye’ye gelmiştir. Türkiye’ye gelir gelmez geniş bir hayran kitlesi ile karşılaşmıştır.

Vini Uehara sosyal medyayı da sık sık kullanan biridir. Vini Uehara, Twitter, Facebook, Instagram hesaplarını aktif olarak kullanmaktadır.

Vini Uehara’nın Türkiye’de geniş bir hayran kitlesi olduğu söylemiştik. Öyle ki Vini Uehara’ya ait birçok fan sayfası bulunmaktadır.

3.67/5 (6)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺