Vildan Atasever Sözleri

Vildan Atasever’in Söylediği Sözler, Vildan Atasever’in İsmail Hacıoğlu Hakkındaki Sözleri, Vildan Atasever’in Kürtçe Hakkındaki Sözleri, Vildan Atasever’in Röportajları, Vildan Atasever’in Resimleri, Vildan Atasever’in Lazca Hakkındaki Sözleri, Vildan Atasever’in Söylemiş Olduğu Sözler.

Sinema oyuncusu Vildan Atasever‘in sözleri:

Ben küçükken hep babamı beklerdim. Polis olduğu için göreve giderdi, çok sık özlerdim onu. Telefonda konuşurduk, bana derdi ki ‘100’e kadar say geleceğim yanına’… Ben hep 100’ü bulamadan uyurdum ama sabah uyandığımda babam hep yanımda olurdu. Baba özlemiyle uykuya dalan çocukların sabah gözlerini açtığında babalarını başucunda gördükleri, onlara sarıldıkları bir dünyanın, ülkenin özlemiyle günaydın! Vildan Atasever‘in resmi Instagram hesabından paylaştığı mesajı.

Mutluluğun sırrı büyüklerimizin sözünü dinlemek. Onlar anlatır biz dinleriz.

Şu ana kadar en uyumlu çalıştığım partnerim İsmail Hacıoğlu oldu. Zaten o kadar uyumluyduk ki evlenmeye karar verdik.

Bir süre sonra insanlar pek de umrumda olmuyor. Kimseyi değiştirmeye çalışmıyorsun. Yorulunca kendi kabuğuna çekilip o küçük dünyanda yaşamayı öğreniyorsun. Anlık mutluluklar yaşayıp derin hüzünleri tek başına atlatmayı öğrendiğin vakit kimseye de ihtiyacın olmuyor. Siz buna yalnızlık diyorsunuz, ben ise huzur.

Shahram Alidi’den gelen teklif beni çok heyecanlandırdı, hiç düşünmeden kabul ettim. The Memories of The Black Horses filmi hakkında.

Kürtçe öğreniyor olmam neden bu kadar garipsendi ki.

Bir dili öğrenince bir milletin kültürünü de öğreniyorsun. Şimdilik arkadaşlarımla pratikler yapıyorum. Kürtçe dışında Lazca’yı da öğrenmek istiyorum.

2.94/5 (16)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺