Usain Bolt Sözleri

Usain Bolt’un Özlü Sözleri, Usain Bolt’un Atletizm İle İlgili Sözleri, Hüseyin Bolt’un En Güzel Sözleri, Usain Bolt’un Spor İle İlgili Sözleri, Usain Bolt’un Unutulmaz Sözleri, Usain Bolt’un Ünlü Sözleri, Usain Bolt’un Yarış İle İlgili Sözleri, Usain Bolt’un Londra Olimpiyatları Hakkındaki Sözleri, Usain Bolt’un Olimpiyatları İle İlgili Sözleri.

Tam adı Usain St. Leo Bolt olan Jamaikalı üç Olimpiyat Altın Madalyasına sahip kısa mesafe koşucusu Usain Bolt’un sözleri:

Yarış bittiğinde ‘’Game Over’’ yazısını bekledim. Çünkü bir video oyununda gibiydim.

Eğer ben Amerika’da doğmuş olsaydım, herhalde bu cüsseyle ya basketçi, ya da Amerikan futbolcusu olurdum. Tanrıya şükür ki Jamaikalıyım ve atletizm yapıyorum.

Başarımı, gece önümde yürüyen kız takip ettiğimi sanıp tedirgin olmasın diye onu geçmek için attığım deparlara borçluyum.

Hayatımda koştuğum en kötü yarışlardan birisiydi. Çoğu şeyi yanlış yaptım. Yarışta yaptığım hatalar sayesinde eksiklerimi görme imkânım oldu.

Asafa ve Tyson ile Daegu’dan önce nerelerde yarışacağımızı bilmiyorum ve bu beni ilgilendirmiyor. İnsanlar benim bütün yarışları kazandırmamı bekliyor ama bunlar benim için önemli değil. Bunlar sonuçta hazırlık. Bir iki yarış kaybetmem normal. Sonuçta orası Dünya Şampiyonası ve önemli olan öncesi değil orada göstereceğim performans.

En iyisi çıkışı hiç düşünmemek. Nasıl çıkarsam çıkayım, rakiplerimin önüne geçtiğim anda, hiçbirinin beni yakalayamayacağını biliyorum.Usain Bolt resimleri Sozleri

Gözyaşı mı arıyorsunuz. Bu olmayacak. Ben iyiyim. 13. Dünya Atletizm Şampiyonasında Pistin dışına gönderilen Bolt, stadyum duvarına vurduktan sonra.

Henüz 25 yaşındayım ve gelişime açık olduğumu düşünüyorum. Düzeltmem gereken bazı şeyler var, henüz formda değilim ve özellikle startlarda sorun yaşıyorum ama 2012 Londra Olimpiyatları’na kadar hazır olurum.

3.43/5 (14)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺