Ürperti-Maggie Stiefvater

Maggie Stiefvater’in Ürperti Kitabına Yapılan Yorumlar, Maggie Stiefvater’in Ürperti Kitabını Oku, Maggie Stiefvater’in Ürperti Kitabının Konusu, Maggie Stiefvater’in Ürperti Kitabından Etkileyici Sözler.

Maggie Stiefvater’in Ürperti kitabından alıntılar ve kitap hakkında yorumlar:

Ürperti büyülü bir aşk hikâyesi, sürükleyici bir macera ve insanla kurt arasındaki benzerliklerden yola çıkan eşsiz doğaüstü bir gerilim.

Bir Kurtadama âşık olur musunuz?

Grace henüz küçük bir kızken kurtlar tarafından ısırılır. Fakat gri bir kurt Grace’i son anda kurtarır. Grace iyileşir ama kurtarıcısını unutmaz ve altı yıl boyunca, evlerinin arkasındaki ormanda onu izler. Aralarında büyülü bir bağ vardır, sarıgözlü kurdu görmeden yaşayamaz.

Karın içinde yattığımı hatırlıyorum; kurtlarla çevrelenmiş, giderek soğuyan kıpkırmızı, sıcak küçük bir nokta. Beni yalıyor, ısırıyor, bedenimi hırpalıyor, üzerime basıyorlardı…

Güneş yoktu; ışık yoktu. Ölüyordum. Gökyüzünün neye benzediğini hatırlayamıyordum.

Ama ne kadar beklersem bekleyeyim, ona ulaşmak için ne kadar uğraşırsam uğraşayım, aramızdaki uzaklığı aşıp ona tam yaklaşacakken, çalıların arasında kaybolup gidiyordu.

İnsanken sevdiğim şey işte buydu.

Bir kitap alsın da onunla konuşabileyim diye içimden dua ettim.urperti maggie stiefvater

Genç vampirlerin romantizminden sıkıldıysanız, Ürperti tam size göre… Sunday Telegraph

Eğer Alacakaranlık hayranıysanız, Ürperti‘ye de bayılacaksınız. Ustaca yazılmış, klişelerden uzak bir ilk roman… The Observer

Stiefvater kurtadamların, çok satanlar kahramanı vampirlerden çok daha çekici olduğunu kanıtlıyor… Booklist

3.3/5 (10)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺