Ümit Ziya Altı Resimli Sözleri

Ümit Ziya Altı’nın En Güzel Resimli Sözleri, Ümit Ziya Altı’nın Güzel Resimli Aşk Sözleri, Ümit Ziya Altı’nın Resimli Aşk Sevgi Sözleri.

Yazar, şair Ümit Ziya Altı’nın Birbirinden Güzel Resimli Sözleri:

Ümit Ziya Alti SözleriAşk, karşındaki kişinin gözlerinde yüreğini görüp, dudaklarından dökülen her bir cümlenin de, onun ismiyle başlamasıydı.

umit ziya alti facebook sozleriHangi şiiri okusam, Şair bizim için yazmış besbelli… Sıcağı sıcağına anlayamıyor insan ama Meğer ne kadar da çok olmuş Sen düşlerimi terk edeli.

umit ziya alti  tweetlerYüreğinde unutulduğumu anladığım gün, Son şiirini yazacağım sana… Biraz serzeniş, biraz vefasızlık, Birazcık da aşk derken, Hüzünbaz bir veda kalacak İki satırla benden geriye tüm insanlığa.

umit ziya alti  sozleriSeninle her tartışmamızdan sonra Sonbahar olup yapraklarımı döker, Ardından söyleceğin tek bir ‘seni seviyorum’ Cümlesiyle de ilkbahar olup Yeniden dirilirdim.

umit ziya sozleriKavga ve kinin dünyamızdan uzak olduğu, Niçin dünyaya geldiğimizin ve insan geldiğimizin ve insan olmamızın farkına varıldığı ve ayrılıkların son bulup kalplerimizin de aşkla ısındığı şiir tadında bir yıl diliyorum.

umit ziya alti  resimli sozleriSensiz geçen bir yılı daha gömüyorum ayrılığımızın üstüne, ayrılığımızın üstüne, tıpkı gerimizde bıraktığımız o kayıp senelerdeki gibi aşk, gözyaşı ve de hüzünle.

3.5/5 (16)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺