Tutkunun Sırrı-Anne Mallory

Anne Mallory’in Tutkunun Sırrı Romanını Oku, Anne Mallory’in Tutkunun Sırrı Romanının Konusu, Anne Mallory’in Tutkunun Sırrı Romanının Özeti, Anne Mallory’in Tutkunun Sırrı Romanından Alıntılar, Anne Mallory’in Tutkunun Sırrı Kitabından Sözler.

Anne Mallory’in Tutkunun Sırrı adlı kitabından alıntılar:

Tutkuya giden yolu açmak için küçük bir tuzak kurabilirsiniz; romantik bir aşk tuzağı…

İyi eğitimli olmasına rağmen sosyetenin bir parçası olma fikrinden hoşlanmayan Miranda Chase, günlerini amcasının kitapçısında çalışarak geçirmekteydi. Çalıştığı kadar okumaya fırsat bulduğu için de memnundu. Bir gün, inanılmaz derecede sürükleyici bir aşk hikâyesini okurken kafasını kaldırdığında, karşısında onu gördü: Vikont, Maximilian Downing.

Bu karşılaşma sadece bir tesadüf müydü yoksa kurulmuş, romantik bir tuzak mı?

Bir numaralı sır: Baştan çıkarmanın ilk kuralı oltaya yemi takmaktır.

Hemen okumak istediğim bir kitabı sipariş verip bekleyecek kadar sabrım yok.

Zihnindeki labirentten gelen kalın bir ses duydu. “Aydınlanma ile ilgili kitaplar ne tarafta acaba?’’

Miranda Chase zamanla aşınarak pürüzsüzleşip yumuşak bir dokuya kavuşan ahşap tezgâha eğildi. Dalgın dalgın parmağını saçına doladı, tırnağıyla oynamaya başladı. Kulağının dibindeki bu hafif, istikrarlı bir tempoyla devam eden ses eşliğinde, önündeki kitabı soluk bile almadan okumaya başladı.tutkunun sirri anna mallory

“Daha hızlı,” diye mırıldandı. “Hayır, bahçeye değil, zaten o da senin oraya gitmeni istiyor. Kuleye kaç. Kapıyı kilitle.”

Ama kitabın kadın kahramanı, labirent şeklindeki çalı bahçesine daldı. Bu dolambaçlı yol, ya arzu ettiği özgürlü­ğü ona verecek, ya da onu sonsuza dek şeytanın pençelerine teslim edecekti.

Zihnindeki labirentten gelen kalın bir ses duydu. “Aydınlanma ile ilgili kitaplar ne tarafta acaba?”

2.75/5 (4)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺